Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok többségét zavarja...

A lányok többségét zavarja az, hogy egy férfi megnézi őket? Vagy inkább örülnek neki, hogy ez visszaigazolás arra hogy jól néznek ki?

Figyelt kérdés

Nem ilyen "beszólogatós" történetekre gondolok, hanem szimplán arra, mikor egy férfi kitartóan néz vagy többször visszapillant ugyanarra a hölgyre. De nem szól semmit és nem is az jön le az arcáról (még ha adott esetben erre is gondol) hogy mit tenne a nővel. Nem is úgy nézi hogy közben nevet vagy megjegyzést tesz a haverjának. Csak egyszerűen őt nézi.

Rendben, helyzetfüggő ez is. De inkább zavaró vagy nem?


2019. dec. 30. 13:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha hosszan, folyamatosan, faarccal néz, az nekem zavaró. Nem tudom eldönteni, hogy most tetszem-e neki vagy éppen azon gondolkodik, hogy melyik sikátorban daraboljon fel.
2019. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Zavaró.


"egy férfi kitartóan néz"

Ezt bámulásnak nevezik. Azt pedig ugy nem illik, de megsértődnél, ha valakivisszakérdezne, hogy: mi f@4szt bámulsz?!



Ha akarsz valamit, menj oda.

Ha nem, persze nézz rá, akár többször is, de ne bámuld.



Hülye kérdés. Számodra zavaró lenne e, ha mindenféle nő megbámulna? Mindenféle.

2019. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Zavaró; MINDENKINEK furcsa, ha valaki bámulja.
2019. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

Nálunk a kolléga nőt zavarja. De kint van a mellének 70%a a ruha alól. És a hűtőbe pakoláskor durván pucsít a miniszoknyában.


De őt ne nézzük szexuális érdeklődéssel.

2019. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%

Attól függ ki az aki megnézi.


Ha olyan férfi ami megüti nála a szintet, vagy kifejezetten bejön neki, akkor annak örül, ha egy szerencsétlen otthon matyizós incel, akkor annak nem örül.


Jóképű haverjaimmal kifejezetten nyitottak a nők, flörtölnek velük. A hozzám hasonló szerencsétlenekkel meg úgy vannak, hogy "csak menjen már innen minél hamarabb".


Meg tudom őket érteni, férfiként én is úgy vagyok, hogy ha egy csinos nő ismerős megdicsér, bókol akkor az jobban esik, mint amikor egy kifejezetten csúnya bányarém nyomul és alig tudom levakarni. Sajnos utóbbiból van több :D

2019. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Sunshinedoll ***** válasza:
73%

Sima megnézés nem zavaró, de nekem kifejezetten pl örömöt se okoz,inkább semleges.

A szemérmetlen bámulás az mondjuk már kellemetlen.

2019. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
4-esnek: Igaz, nem elhanyagolható körülmény, ha valaki kiteszi azt amije van. Ez valóban felhívás is lehet arra, hogy "csak nézzed". De aki e célból mutatja meg magát, őt is zavarhatja egy idő után egy kitartó bámulás?
2019. dec. 30. 13:52
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

Attól függ. Ha olyan férfi csinálja akit vonzónak találnak akkor nincs vele problémájuk. (Vagy szerinted Henry Cavill-től vagy Chris Hemsworth-től zokon vennék? Na ugye) Mindenféle keserűségtől mentesen, objektíven szemlélve mondom ezt.

A nők szabályokat állítanak fel azon férfiak számára akikhez nem vonzódnak, és szabályokat szegnek meg azok kedvéért akiket vonzónak találnak.

2019. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Egy bámulós pasi épp úgy nem vonzó, mint egy ápolatlan. Ez nem normális viselkedés. Az illető rosszul szocializálódott. Kinek jönne be egy ilyen alak?
2019. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

#5, te milyen alapon fikázol nőket ilyen gusztustalan stílusban, mikor saját bevallásod szerint is “egy szerencsétlen otthon matyizós incel” vagy?

Ez van, mikor valaki képtelen a saját kategóriában keresgélni, lenézi őket, és rinyál, hogy jaj, a bombanők elhajtják.

2019. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!