Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valami egyáltalán nem...

Ha valami egyáltalán nem rossz, de törvénytelen dolgot bejelentek, akkor azt kötelessége a rendőrségnek kivizsgálni és arra büntetést kiszabnia?

Figyelt kérdés

Pl, ha valaki sárkányrepülővel a levegőben van és walkie talkie rádión beszél a barátjával?


(Hivatalosan ezt a rádiót nem lehet használni a levegőben. Pontosabban hallgatni lehet, de adni nem. Ha jól tudom azért mert túl messzire elmegy így a jel és zavarhat másokat.)


2017. febr. 1. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk a "walkie talkie rádió" hírközlési felügyeleti definícíójára azért kíváncsi lennék :))
2017. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk fent van az oldalon!

És a PL azt jelenti, hogy PÉLDÁUL!

Nem azt, hogy olyan hülye vagyok mint a r0hadék apád vagy tesód aki múltkor feljelentett, mert 20 centivel kilógtam a parkolóból!

Tudom ki vagy, nem kell bemutatkoznod!

Majd megkereslek, eljön az ideje, de most mástól várok választ a kérdésemre.

Valaki értelmestől: rajtad kívül akárkitől!

2017. febr. 1. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:

"Majd megkereslek, eljön az ideje"

Essünk túl rajta mielőbb.

2017. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hülye a példa kérdező, miért beszélgetne walkie-talkieval?

Vannak mobiltelefonok, fülhallgatóval sokkal kényelmesebb kommunikálni mint walkie-talkie-val, pláne ha csak sercegést hallani a szél miatt, valami mást találj ki Géza

2017. febr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ott is van headset!

Ráadásul 0, azaz nulla forint az éves beszéd díja!

Telefonnál meg, egy jobb csomagban is 10-15 Ft percenként!

Meg jó lenne, ha lenne normális neted és néznél pár videót.

Amúgy meg voltam már kint is, beszéltem is velük, láttam is, hogy milyen az a (szerinted) "telefon".

Pityu!

2017. febr. 7. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!