Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vizuális vagy Auditív vagy...

Vizuális vagy Auditív vagy Kinesztetikus?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben felkeltették ezek a "tulajdonságok" a figyelmemet és nagyon érdekesnek találom őket.

Ti mit gondoltok róla? Tényleg létezhetnek és besorolhatóak vagyunk?

Szerintetek mi az érdekessége?



2020. jan. 4. 02:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, besorolhatóak vagyunk. Nekem jobban a látottak a fontosak egy dolog megjegyzésénél, kisebb mértékben a hallás.
2020. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én vizuális tipus vagyok. Nagyon könnyen magam elé képzelek bármit és a látott dolgok maradnak meg bennem legjobban. Emögött következik az érzés, tapintás és végül a hallás. Érdekes, hogy a zenék elég jól megmaradnak bennem, de egyébb hallott dolgok nem elsődlegesek és nem is maradnak meg általában.

Lányom meg pl nem tud képekben gondolkozni. Azt mondta, nála az érzett dolgok maradnak meg.

2020. jan. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én teljesen vizuális vagyok. Ha mondanak valamit, akkor én azt a fejemben elképzelem képként, és arra a képre fogok tudni visszaemlékezni.
2020. jan. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!