Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valakinek van ötlete?

Balogh Cinti kérdése:

Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 3 hónapja vagyunk együtt. Vele is élek, viszont. Minden nap 10-12órákat ül a gép előtt. Hajnalban alszik el és délután 3-4kor ébred aztán újra leül és tolja a fifát. Eddig én a Tvt nézem és uncsizok. Próbáltam már vele beszélni erről de mindig megkapom tőle, hogy együtt élünk ennyit megérdemel, nem vagyok az anyja stb. Nem arról van szó,hogy ne játszon csak ne ennyit vagy legyen egy olyan nap mikor csak velem van.

2020. jan. 4. 03:19
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Nem tisztel téged, semmibe vesz.

Egy kapcsolatot ápolni kell!

Fontosabb neki a játék mint a párja?

Ne hagyd rá mert mindig rosszabb lesz. Könnyen lehet hogy okosabb lenne szakítani.

2020. jan. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
0%
Feltételezem azelőtt is annyit játszott, hogy összejöttetek volna. Akkor viszont nem igazán értem, miért lett most probléma, ha eddig jó volt.
2020. jan. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ott àll hogy függö.

Ha jol remlik csak akkor akar függö ember megvaltozni, ha baja van mar belöle.

Kivancsi vagyok egy gepfüggö meddig lenne képes lecsuszni mire valtoztatni akar.

2020. jan. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Vidd el dokihoz, mert függő. Vagy hagyd, éljen a virtuális világában egymaga.
2020. jan. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Erusebb a függősége, mint te.
2020. jan. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Az általad leírtak szerint milyen szépek lehetnek így az együtt töltött napok... Esetleg megteheted, hogy beszélsz a csökött fejével, csak ezúttal annyi változtatással, hogy érezze, hogy az, hogy te szeretnéd, hogy több időt töltsön veled, és ne csak kockuljon egész álló nap, mint egy 13 éves kisiskolás, nem valamiféle benyújtott kérelem a részedről, amit ő visszadobhat (olyan címszó alatt, hogy nem vagy az anyám, azt szevasz), hanem egy normális kapcsolat feltétele, tehát vegye komolyan.
2020. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem is dolgozik? Az elég kemény. Szerintem ez nem azt jelenti, hogy nem szeret.
2020. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen embernek egy őskomfortos barlang való, ahol van egy szalmakazal, egy napelemes töltő, egy laptop, internettel és egy teherautónyi "csájníz szup". Ha társat, szerető embert szeretnél magad körül tudni, akkor le kell cserélni ezt egy emberre, - és éljen a laptopjával. Aztán ennek a mesének is vége lesz egyszer: "Boldogan éltek, míg el nem romlott a laptopja!"
2020. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!