Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés ha egy aszexuális...

Milyen érzés ha egy aszexuális környezetben ahol a teljesítményeddel akarsz kitűnni egyszerre dicsérik meg a teljesítményed és a kinézeted?

Figyelt kérdés
Pl. énekes vagy és a következő dicséretet kapod: csak a második szám után jöttem rá, hogy mennyire jó énekes vagy mert az első öt percben nem tudtam a lélegzetelállító látványodtól elvonatkoztatni.
2020. jan. 4. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elöadoknak pont hogy a külsö megjelenesük is hozzatartozik ahhoz hogy el tudjak magukat adni.

Pont nem jo a pelda.


Egy enekes nem lehet ugy sztàr csak a hangàval, hogy rànezve elhanyja magàt az ember.


Ha viszont olyan helyen ahol pl csak a munka/teljesitmèny az èrték es pl a fönök ez mellett külsöt dicsèr az màr személyeskedés lenne.

2020. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*csak a hangjàval
2020. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Aki ilyet mond, azt lefújom paprikasprayvel.
2020. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az aszexuális egyáltalán nem azt jelenti, hogy valaki nem érez semmilyen vonzalmat, tudod?
2020. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4-es, az aszexuális jelentheti azt is. Nem csak egyféle módon lehetsz aszex.
2020. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az aszexuális környezeten én az akartam érteni, hogy egy olyan környezet ahol nem a szexualitásoddal akarsz/kell kitűnni.


Pl. Igazán izgalmas előadást tartottál a 20. századi politikai irányzatokról, holnap estig tudtam volna hallgatni és még a szememnek is kedveztél ezzel a ruhával ami igazán kiemeli a lélegzetelállító alakod.


Pl. Emberfeletti teljesítmény volt ez tőled, hogy fekve kinyomtál 160 kilót de én közben csak az isteni mellizmaidra tudtam koncentrálni.


(hogy a pasik is kapjanak a jóból :D)


Most attól tekintsetek el, hogy mennyire creepyk a példáim, a lényeg az, hogy nyújtasz egy dicséretre méltó teljesítményt amit szóvá is tesznek de a dicséretben kapsz egy szexuális jellegű bókot is.


Ez mennyire elfogadható, milyen érzéseket vált ki abból aki kapja?

2020. jan. 4. 15:00
 7/11 anonim ***** válasza:

A kérdésedből is az látszik, hogy igaz a mondás amely szerint a nőknek mindössze két problémájuk van:

Ha nőkén kezelik őket,

vagy ha nem.

2020. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"lényeg az, hogy nyújtasz egy dicséretre méltó teljesítményt amit szóvá is tesznek de a dicséretben kapsz egy szexuális jellegű bókot is."


Ez nem elég konkrét. Számít, hogy ki mondja, és az is h mire mondja.


Mondjuk én a nem szexuális dicséretnek sem örülnék, mert nem azért csinálok bármit h dicsérgessenek, vagy elismerjenek.

2020. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell megsértődni, annyi. Persze az jogos, ha utánad fütyülnek az utcán, de ha valaki visszafogott megjegyzést tesz a külsődre, azt nem kell egyből agresszíven lehordani. 18/F-aszex
2020. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7: egészen olyan mintha minden nőnek más lenne a véleménye, mert nem egy, együtt gondolkodó masszát alkotnak, nem gondolod?
2020. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!