Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes embereknek miért okoz...

Egyes embereknek miért okoz örömet csak úgy random belekötni valakibe?

Figyelt kérdés

Amikor nem mondasz és nem kérdezel semmi rosszat, de azért mindig akad 1-2 ember, akinek az okoz örömet, hogy jól beszólhatnak.

Mondok egy példát: Felteszel egy kérdést azzal a szöveggel, hogy "Melyik képeslapot küldjem a szüleimnek húsvétra" és mondjuk csatolsz 2 képet, ahogy a kezedben tartod őket. Aztán mindenki elmondja a véleményét, de minimum lesz egy, aki azt mondja "azért a körmödről lemoshatnád a körömlakkot, ha már látod, hogy lepattogzik"(mert az akkora bűn, te meg amúgy is tökéletes vagy) - most mondtam valami hülyeséget, de kb ez a lényege.

A másik meg, aki direkt kiforgatja a szavaidat, hogy veszekedést provokáljon ki. De az már egy másik faj!

De komolyan miért?



2020. jan. 6. 04:20
 1/8 anonim válasza:
73%
Mert sérültek.
2020. jan. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Kicsi a pötsük, és ezzel kompenzálják.
2020. jan. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez a disszociális személyeknél gyakori. A nárcisztikusoknál. Provokálással figyelmet lehet kiváltani a másikból. Az illető figyelem hiányos. Ennyi.
2020. jan. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Így jön elő az ember valódi jelleme.

Az ilyenek a való életben viselkednek úgy, hogy belekötnek a gyengébbekbe, a beleköthetőkbe.

Na nálam ez pont fordítva van, én az agresszorokba imádok belekötni. :)

2020. jan. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Különböző módon lehet figyelmet kiváltani a másikból: Provokációval,sértegetéssel,kötekedéssel,ócsárolással,fenyegetőzéssel,zaklatással.
2020. jan. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Rettentően unatkoznak, ez dobja fel az életüket.
2020. jan. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
A kulcsszó az önbecsülés,a szeretet. Ha saját magától nem kap figyelmet,szeretet, más embertől kéri.Az alacsony önbecsülésű ember nem boldog,és amíg nem fogadja el magát,nem szereti meg azt aki,olyan boldogságforrásokat keres, amelyektől jobban érzi magát. Természetesen ezek átmeneti örömöt okoznak. Amit te leírsz az is pontosan ez. Az esetek többségében ezek a kritikák hamisak,és azt a célt szolgálják, hogy jobban érezzék magukat.(ha valakinél jobb vagyok,akkor már több vagyok elven)
2020. jan. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak úgy hívom ezeket, hogy lelki torzszülött. -Az ilyen "ember" fizikálisan rosszul érzi magát, ha nyugalom van a környezetében vagy a rend irányába mutató legkisebb jelenséget is detektál. Magát nem tudja rugdosni, aki elérhető közelségben van, azt nem akarja bántani vagy triplán kapja vissza tőle és ettől fél, ezért a számára legalkalmasabb első emberbe belerúg kettőt, amikor csak módjában áll és arra "masszírozza magát" egy sarokban, hogy az embereket szétveti az ideg a paraszt viselkedésétől, ill. egymást őrlik. Ettől érzi magát "valakinek" az ilyen farönk!
2020. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!