Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meleg vagyok? Szerintem, nem.

Peterferi kérdése:

Meleg vagyok? Szerintem, nem.

Figyelt kérdés

Nem tudom ki ismeri az animéket és ki nem van egy olyan műfaj hogy, Shounen-ai.

Ahol fiu szerelem van és tetszik maga a szerelmi szál is benne. De nem érzem magam melegnek mert nem tudnék lefeküdni fiuval. Eddig csak hetero kapcsolataim voltak.



2020. jan. 6. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy meleg.
2020. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Bi-romantikus

Hetero-szexuális

2020. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy meleg. De azért nézzél mást is. :)
2020. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Na most akkor mi értelme van innentől a kérdésnek, ha már meg is válaszoltad? :D
2020. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Nem a két fiú, hanem maga a szerelmi szál fogott meg benne. - Szerintem. Ha meleg volnál, az már rég kiderült volna számodra.
2020. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

egész életemben csak és kizárólag férfiakba tudtam szerelmes lenni, ők tudnak lélekben kiegészíteni, és ők tetszenek külsőre is a kisfiúk tetszettek, és a mesebeli daliás hercegről álmodoztam, nem a királylányról. Ennek ellenére képtelen lennék lefeküdni, szexelni, pucérkodni másik férfival >>> egyértelműen nem vagyok homoSZEXUÁLIS, csak homo-romantikus.

A dolgok nem fekete-fehérek


nem fekete és fehér

2020. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*kimaradt, hogy "gyerekkoromban is"
2020. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!