Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A budapesti fiatal (18-35 év)...

A budapesti fiatal (18-35 év) melegek java miért bunkó és lekezelő?

Figyelt kérdés
Próbálok teljesen értelmes módon közeledni srácokhoz, és undorító és megalázó módon dobnak, mint egy felmosórongyot. mire fel? Miért van a fővárosi meleg fiúknak ekkora önbizalmuk?

2019. dec. 23. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert a prájdon megdobálják őket. Azthiszi te is dobálózós vagy ezért szavakkal dob visszah.
2019. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vigasztalásképpen annyit mondanék, hogy nem csak homoszexuálisok között vannak ilyen alakok.

Mondhatnám úgy is, hogy össztársadalmi jelenségről van szó.

2019. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jaja, össztársadalmi probléma. Pluszban a fővárosi melegekkel az a baj, hogy a nagy részük jobb pasit keres, mint amilyen ő maga. Ha csak egy kicsit eltérsz a tökéletestől, akkor mész is a levesbe náluk. Azt hiszik hogy mindig lesz jobb, és tudnak bőven válogatni.
2019. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

azért, amit most fogok irni, le fogtok pontozni, és le fogtok homofóbozni,

de én egész egyszerűen úgy gondolom, hogy a probléma már eleve benne gyökeredzik abban, hogy melegekről van szó.


Mert aki meleg, és melegként akar élni, az át kell hogy hágjon társadalmi és vallási normákat ehhez, és le kell tojnia, hogy esetleg másoknak nem tetszik, ahogy él. Magyarán, saját szabályok szerint él.

És ha egy dologban saját magamnak alkotok szabályokat és fütyülök a normákra, meg mások véleményére, akkor másikban is ugyanigy nézhetem csak önmagamat, lehetek nyugodtan bunkó, keresztül léphetek másokon.

Ez a baj azzal, amikor már az a trendi a világban (identitástól függetlenül) ha "önmegvalósitunk", és felrúgjuk a régi, jól bevált kereteket, ha szüknek érezzük


arról nem tehet senki, ha melegnek születik. Az viszont saját döntése, ha úgy is akar élni. Vállalja a következményeket. A büdös életben boldog úgyse lehet, de nem veszik észre ezt a legtöbben a melegek közül, hanem hajszolják tovább, amit nem érhetnek el.

2019. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
# 4 Nem tehetek arról, hogy a fiúk tetszenek. Ez nem egy döntés volt, már gyerekkoromban is ők érdekeltek. Továbbá nem a pride-on a pi**ámat rázó b*zi vagyok, aki boldog boldogtalannal összefekszik. Ugyanúgy arra vágyok, hogy egy rendezett párkapcsolatom legyen, szeressek, és szeretve legyek.
2019. dec. 23. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:

A fővárosi állatkertben nem kell nemi identitást vizsgálni ahhoz, hogy bunkókkal találkozz. Sokkal több nagyképű, közönyös és embertelen ember létezik. Ez minden nagyvárosra igaz. Annyi a "tömeg", akit nem embernek tekintenek, hanem csak nyűgnek, hogy ilyenné válnak.

A nemi identitásnak ehhez vajmi köze van!

2019. dec. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
4-est melegként nem tartom 0%-os valaszadónak, de nem pontozom fel. Valóban olyant keresünk, amit nem érhetünk el. Az, hogy nem tudunk szaporodni eleve eltérő az átlagtól és nem normális. Viszont nyilván nekem lánnyal nem lenne normális. A természet rendje lenne a szaporodás és annak oka van, ha valaki meleg. Nincs dns-be kódolva, klónom vagy egypetejű ikrem sem feltétlen meleg. Azért vagyok az, mert gyerekként megerőszakolt egy felnőtt és sokáig úgy fogtam fel, hogy én tehetek róla, mert kíváncsi voltam. Holott azt sem tudtam mi mire való.
2019. dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy 30 feletti meleg már nem igazán fiatal.. Fiatalos lehet azonban.
2019. dec. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

30 év felett már középkorúnak számít?

2022. máj. 9. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!