Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek úgy, hogy túl sok...

Éreztétek úgy, hogy túl sok időt vesz el az életetekből, hogy azon kell mindig gondolkodni hogy mit fogtok enni?

Figyelt kérdés
Meguntam már, hogy naponta 4-5-ször kellene elvileg ennem, egyszerre nem is tudok sokat, nem is egészséges. Nyűgnek érzem az egészet, még ha néha finomat is eszek, nem tartom sokra, mert ugyanúgy éhes leszek pár óra múlva. 25/F
2020. jan. 9. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit tenni, akkor ne egyél.

Amúgy értem miről írsz, tényleg macerás főleg ha az embernek figyelnie kell az allergiájára stb.

2020. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Muszáj enni, mert akkor meg még rosszabbul leszek. Néha van hogy megjön az étvágyam, de az még rosszabb, mert csak annyi történik, hogy hamarabb leszek éhes.
2020. jan. 9. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Lehet hogy ha lenne életed a gyakorikérdéseken kívül is, akkor nem okozna megoldhatatlan feladatot az evés.
2020. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alma, banán,körte,legyen nálad bedobod a főétkezések (ebéd,vacsora) között ha megéhezel.
2020. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer kipróbáltam, hogy hét elején összeállítottam az egész heti menümet reggelitol ebeden át vacsoraig, és tényleg remek volt, csak ajánlani tudom.
2020. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem tök nem érdekel, nem eszek meleg ételt.
2020. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Erre szerintem a környezetem jelenlegi állapota hat a legjobban. Unalmas, nem csinálok semmit szinte csak dolgozom. Amikor rendesen igénybe voltam véve fizikailag, más volt az élet, akkor több kedvem volt enni, de ilyenkor mindig előjön ez.
2020. jan. 9. 21:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor a napi 1-2 szeretkezést javaslom. Utána fehérjedús étkezést gabona és zab, az aszalt gyümölcsök.
2020. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!