Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltok 21 évesen?

Mit csináltok 21 évesen?

Figyelt kérdés

Mivel foglalkoztok?

Van valamilyen hobbid?

Mik a terveid?

Hogy érzed magadat a bőrödbe?

Vannak barátaid?

Van párkapcsolatod?

Mit szeretsz legjobban?


2020. jan. 11. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

20 vagyok, de azért válaszolok mert nem fog semmi sem változni 21 éves koromig.

1. Egyetemista vagyok, mérnökinformatika szakon tanulok.

2. Számítógépes játékok.

3. Minnél előbb eltávozni az élők sorából vagy pedig Kanadába letelepedni és ott játékfejlesztőnek menni.

4. Utálom a testem, 130 kg vagyok és súlyosan elhízott.

5. Nagyon kevés és azok sem igaziak.

6. Nincs, sosem volt és nem is lesz valószínűleg.

7. Aludni és várni a halált.

2020. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

22 vagyok, de 21 évesen is ugyanez ment.


1. Szenior szoftverfejlesztő vagyok (egyéni vállalkozó). Egyetemet ott kellett hagynom, sok volt a stressz és akadályozott a céljaim elérésében.

2. Konditerem heti 4x, hogy ellensúlyozzam a munka okozta mentális terhelést és a sok ülést. Szeretek edzeni járni, 2 éve csinálom lassan.

3. Megszedni magam pénzzel, venni egy lakást (amint az ingatlanpiac észhez tér), venni egy izomautót és utazni, minél többet látni a világból.

4. Jól, most elégedett vagyok a jelenlegi életemmel.

5. Haver sok, barát kevés - de ők igazi barátok.

6. Nincs, a munka miatt kevés időm van és nem szeretnék senkinek sem fájdalmat okozni ezzel.

7. A kihívásokat.

2020. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista vagyok, szóval tanulok.

Van hobbim, de sajnos kevesebb időm és energiám van rá, mint szeretném. Szeretek festeni, rajzolni és szeretnék megtanulni kötni, varrni is, de ez nem tudom mikor jön majd össze. Valamint szeretek olvasni, sorozatokat is nézni.

Szeretném elvégezni az egyetemet és utána továbbtanulni, szeretnék új nyelvvizsgát szerezni, szeretnék külföldön tanulni/dolgozni egy darabig és ezzel együtt utazni, illetve szeretnék fogyni is pár kilót.

Alapvetően jól. Fogyni szeretnék, ahogyan azt az előző pontban is említettem, de nem utálom magam és nincsen semmilyen ilyen nagyfokú elégedetlenség bennem. Most elégedett vagyok azzal, amim van, ahol vagyok, akikkel vagyok, amilyen vagyok stb. Egyedül az idő, a szabadidő eltöltése az, ami problémás, de ez nem feltétlenül ide tartozik.

Vannak barátaim, nem sok, de jók. Valakivel már pici gyerekkorunk óta jóban vagyunk, valakit pedig csak az egyetemen ismertem meg. Jól kijövünk, jókat beszélgetünk stb., szóval jó, hogy vannak.

Párkapcsolatom nincsen. Nem is keresek kimondottan, de persze, lehetne. Viszont nem találkoztam még olyannal, akivel el tudnám képzelni és ő is velem.

Hát erre a kérdésre nehéz válaszolni, nem is tudnék kiemelni egy dolgot sem, mert akkor az nem teljesen igaz. Az egyetemet nagyon szeretem, kb. azt teszem előre a listán, ha rangsorolnom kell a teendőimet, mögé jönnek a hobbi, szórakozás, barátok, család stb., de ettől azok sem kevésbé fontosak, ha szeretetről van szó. Nem tudom.

2020. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi

Videójáték

Nincsenek

Jól

Nincsenek

Nincs

Játszani

2020. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!