Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti 22 évesen hol tartatok az...

Ti 22 évesen hol tartatok az életben, jelenleg mit csináltok, s mik a kitűzött célok?

Figyelt kérdés

Nemtől függetlenül.


Én jelenleg dolgozom átmenetileg (gyár) és egyetemre készülök. Pontjaim rendben, csak elkésettnek érzem magam.



2018. ápr. 14. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Ebben a pillanatban, éppen a wc-n ülök és szarok.


Ne hasonlítgasd magad másokhoz, mert eléggé önbizalom romboló tud lenni!

2018. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Én ugyan nem 22 éves vagyok, hanem 25, azonban a hajléktalanságra készülök. Szüleim tartanak el.
2018. ápr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

22 éves vagyok, egyetemre járok. Lehet ezután elkezdek még egy szakot, de amúgy még konkrétan nem tudom, hogy hol szeretnék dolgozni. A diplomámmal több választási lehetőségem lesz, hogy milyen irányba mozogjak.


Ne érezd magad elkésettnek 22 évesen. Van olyan ismerősöm aki 29 évesen kezdte el az egyetemet, aztán már 33, és még mindig nem államvizsgázott le. Sőt, láttam már vizsgázni 60-as embert is az egyetemen. Tudod, tanulni sosem késő elkezdeni.


22/N

2018. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem 22 évesen pár éve megvolt egz szar éretségim, minimálbêres munkákon tengődtem, most 24 vagyok és munkanélküli, hogy pénz nélkül hogy mint merre leszek nyárra még én se tudom.
2018. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az előttem lévő hozzászólónak üzenem, hogy sose add fel. :) A munkanélküliség ellen lehet tenni, csak akaraterő kell.
2018. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Kedves kérdező, pontosan ugyanúgy, ahogy te. Szintén 22 éves vagyok, alkalmi munkám van és szeptemberben kezdem az egyetemet. Eddig nagyon biztos voltam magamban, de néhány napja úgy érzem, hogy "kilógok" majd a korom miatt.
2018. ápr. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fogsz kilógni. Ez már egyetem, nem gimnázium.. De majd megtapasztaljátok. :) ma vizsgáztam, a teremben pedig voltak 20 éves kortól 50-ig kb.. :D Mindenki beszélt mindenkivel, itt nincs lenézve senki sem az életkora miatt.
2018. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Érettségi után elkezdtem dolgozni, másfél év alatt a 0-ról 3m forint megtakarítás(nem mama hotel, albérletben élek) kemény munkából! felvettek egyetemre. Eddig jól haladok 21/F. Nincs lehetetlen. Hajrááá!!!
2018. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megint a 4-es vagyok. Megint munkanélküli, egy állástalan, semmirekellő suttyó, és az a tudat, hogy 15 munkahely mondott már nemet, hát... Fogalmam sincs mi lesz velem.
2018. aug. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő hozzászólótól kérdezem ezt:


Ahelyett, hogy siránkozol, tegyél azért, hogy ne legyél munkanélküli. Kicsit elgondolkodnék a helyedben, hogy miért mondott nemet annyi cég...

mellesleg csak előre kell menni, így, hogy önmarcangolásba kezdesz, továbbra is munkanélküli leszel....

2018. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!