Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az rossz vagy jó...

Szerintetek az rossz vagy jó kulso tulajdonsag, ha egy lanynak kis idomai vannak?

Figyelt kérdés

Kis popsi, kis mell.

Szerintetek egy ilyen lany is lehet vonzo? :/


2020. jan. 11. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Sőt, nekem az jobban bejön. Legalább meg lehet fogni normálisan, nem csak tessék-lássék módon, mert nem fér el a kezembe.
2020. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Értem :) johetnek meg valaszok:)
2020. jan. 11. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is inkább a kis popsi, kis mellet szeretem.
2020. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De mióta vonzó a nagy fenék, meg a nagy mell? Jó, van aki ezt szereti, de az emberek többsége nem. Pont ezért szoktak "rinyálni" a nők, hogy miért nem mutogatnak a médiában nagy mellű, nagy fenekű nőket. Miért csak a deszkákat mutogatják.


Ugye ezt a deszkázást is a lányok találták ki, pont arra, hogy elbizonytalanítsák nőtársaikat.

2020. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet bizony.
2020. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban tetszik egy ilyen forma :)
2020. jan. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legyél büszke magadra. Ha elégedetlen vagy sporttal tudsz kompenzálni de szerintem mindenkinek megvan az ideálja és sokan szeretik a te típusodat. Ha megnézed a 90-es években mindenki magas, vékony modell alakot akart, utána jött a néger fenék és nagy mellek, most meg a közepes, sportos, fitness a divat. Öltözködj alakodnak megfelelően és le se tudod vakarni a srácokat.


27N

2020. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!