Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek rossz ember vagyok?

Szerintetek rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Biztos buta kérdés, de szerintetek rossz ember vagyok amiatt, mert nekem számít a külső? Soha nem akartam magamnak bevallani, de valahogy nem tudnék egy olyan fiúval hosszabb ideig kapcsolatban lenni, akinek abszolút nem vonz a külseje. Számomra nagyon fontosak a belső értékek, szóval egyáltalán nem csak a külsőt nézem, de egyszerűen képtelen vagyok magamat elképzelni egy olyan srác mellett, akire nem jó érzés ránézni, mert taszít a kinézete. Sokat olvastam már erről a témáról, és mindenhol azt írták, hogy teljesen normális, amit érzek, bár ez elég egyértelmű, hiszen nekünk is vannak ösztöneink, akárcsak az állatoknak, de ahj... Akkor is olyan rossz, hogyha találok valakit, akinek mondjuk a személyisége megnyerő számomra, de a külseje meg abszolút nem. Ti is szenvedtetek már emiatt?

2019. júl. 24. 01:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az érzés rendben van, de be kell látnod, hogy nem hallgathatsz rá. Olyan nincs, hogy tökéletes. Valahol kompromisszum kell és inkább a külső legyen az, mint egy olyan tulajdonsága ami miatt nem tudsz élni.
2019. júl. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem csak a fizetösek kepesek olyannal lenni aki nem tetszik neki, normalis nö nem.


Gondolom en ezt naivan.

Közben elvileg sokan penz miatt vannak csak a parjukkal.


Mindenesetre az en normamban fontos a külsö hogy vonzzon.

2019. júl. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Amit a külsőben látunk, a stílus, a frizura, a megjelenés, a testalkat, a mimika és egyéb testbeszéd, kisugárzás... ezek valahol mind-mind a belsőre is utalnak. Szóval egyáltalán nem baj, hogy már a külsőből következtetsz valaki belső tulajdonságaira. Egyszerűen csak nem szabad ezeket túl komolyan és véglegesen gondolni, mert nagyot fordulhat velük a világ egy beszélgetés után.
2019. júl. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Jogod van olyannal lenni, aki minden tekintetben megfelelő. Nekem nincsenek nagy elvárásaim külső téren, mégis van, aki egyáltalán nem tud tetszeni. Amúgy ha olyannal jönnél össze, aki nem tetszik, akkor átvernéd őt, miközben olyannal is lehetne, akinek tetszik.

2019. júl. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyet kérdez, nem az.
2019. júl. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A polcról is azt a kiflit veszed le, amelyiknek tetszetős, kifliszerű a külseje. A nyomott, ráncos, megviselt külsejű péksütemény a kutyának sem kell. Az marad utoljára.
2019. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez tényleg buta kérdés.


Ez teljesen normális. Kell a külső vonzalom is, hogy hozzá érj a másikhoz vágyadozva (nah meg a +18).


A másik megjelenése is amolyan kémiai reakciókat hoz létre az emberben.

A különböző reakciók pedig kulcsfontosságúak pl hormonok, illatok is.


Vannak olyan emberek is, akik tök jól megvannak egymás mellett, minden happy, de bennük van "valami nem az igazi".

S biza kiderül olykor, hogy hormonjaik nem igen gerjesztik egymást.

Van hogy 2 egészséges fél nem képes gyereket nemzeni, beavatkozásokkal sem, vagy azzal is neccesen, mert nem passzol a szervezetük össze.

Mikor a boldog páros arra jutott "ez így nem jó, nem normális", szétmentek.


Egyből mindegyik képes volt mással családot alapítani, amint ideje volt.

Egyiknek 3, másiknak 2 egészséges gyermekeik vannak. 😊



Aki azt mondja "nekem csak a belső számít", nos hazugság.

Pl nem igen látni olyat, hogy pl a hetero nő csak azért is áttér nőre, merthogy annyira csak a belsőt nézi.

Szval már itt szerepet játszik a külső s kémiai reakció, hogy annak a másiknak igen is töke legyen, ne nunija.


Vagy pl én undorodok a duci/pocakos/tokás emberektől, így alap, hogy olyan párt választottam, aki velem együtt karban tartja magát.


Meghát vannak az "elnézem ezt az apró tényezőt" szituáció.

Valaki elnézi, hogy van pocija a másiknak.

Valakik azt, hogy tiszta pattanás a másik, de számára minden másban ideális az illető.

Vagy nem nyírja a hónalját - sebaj, megoldható.


...stb .


A kérdésed gáz, az adott szituáció viszont nem.


Persze az se jó a kapcsolatkereséskor, amikor csak a kémia játszadozik szervezeteddel vagyis az úgynevezett "vak szerelem" beköszönt, de amúgy meg nem passzoltok, mint személyiség.


Az igaz párkapcsolat nagyon összetett s egyszerre van jelen a kémia és a józan tudatos párválasztás.

Pl közös célok, hobbik, szakma netán, mentalitás, IQ és EQ...stb

2019. júl. 30. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Normális dolog ez. "A külső megnyer, a belső megtart." Szokták mondani. Ez igaz.

Ha egy embernek a külseje nem szimpatikus, nem megnyerő, akkor soha nem fogsz vele lenni életed végéig, mert hiányozni fog az a fajta plusz. (Sajnos ilyenekből van a legtöbb megcsalás.)

Viszont a külseje egy "Adoniszé" amés a személyisége egy nulla, akkor az lesz a baj.

Olyannal gyere össze aki minden tekintetben megfelel neked.

2019. júl. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem vagy rossz ember
2019. aug. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!