Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki mindennap...

Van itt olyan, aki mindennap berúg, leissza magát?

Figyelt kérdés
Alkoholistának tartjátok magatok?

2020. jan. 11. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Van amelyik beismeri, hogy az, van amelyik tagadja.
2020. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. 7 evvel ezelottig, kb 10 even keresztul. Igen alkoholistanak tartottam maga.
2020. jan. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Igazából teljesen mindegy, hogy annak gondolják-e magukat vagy sem, mert azok.
2020. jan. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem tugok be minden nap. De lefekvéshez kell egy kicsi. Nem gondolnám hogy ez olyan ritka dolog.
2020. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. Igen, alkoholista vagyok.
2020. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dicsértessék!
2020. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már nem minden nap, de volt nemrégiben egy ilyen időszakom. Fizikai értelemben nem lettem alkoholista, de érzelmileg igen. Egy idő után bármi rossz ért, alkoholért nyúltam, egyre kisebb dolgok miatt is. Sajnos gyenge ember voltam. Ha nem az italra, akkor a "barátaimra" próbáltam támaszkodni. Majd ha ők cserbenhagytak, akkor jött újra az ital. Volt kb 2-3 hét, amikor rendesen minden nap részeg voltam, gyakran már reggeltől fogva. Iszonyú depressziós korszak volt, amiben még mindig benne vagyok, viszont az alkoholból már kiábrándultam. Túl sok kárt okozott a már meglévőkön felül is.
2020. febr. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!