Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy hianyzik a sör már mindenn...

Úgy hianyzik a sör már mindennap kivánom ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Mostanában sok sort ittam mert volt itthon sok unnepek alatt is pl meg ha le van arazva akkor vesz a család sokat. Most viszont pont nincs itthon egy db se es nagyon hianyzik. Alkoholista leszek?? Sajnos nincs munkám de mindenáron akarok es pont azon agyaltam az előbb ha lesz munkám en mindennap sorozni fogok. Semmi jo nincs ebben az életben de a sort azt nagyon szeretem. F

2018. dec. 28. 20:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szr kedvem van es rájöttem azért mert nem sörözök.
2018. dec. 28. 20:04
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Akkor baj, ha nem tudod kontrollálni a kívánatot.
2018. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Némelyik sörrel én is így vagyok, csak persze eldöntöm, mikor mennyi fér meg az élet mellett teljesen jól, meg elég sokszor nem olyan fontos, hogy tegyek érte, hogy legyen. :)
2018. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Mindjárt jönnek a megmondóemberek hogy te már alkoholista vagy..:D


Én régebben napi szinten ittam sört,hétvégéken meg bemartam szinte mindig..Aztán olyan melóm lett ahol nem nagyon lehetett tankolni,így maradtak csak a hétvégék.utána lassan azok is kimaradnak manapság.Viszont van egy haverom,ő naponta megiszik meló után 5-6 sört,hétvégén 20-25-öt is.Mégsem alkoholista,ha nem akar inni nem iszik 1 hónapig vagy tovább..egyszerűen csak szeret sörözni.

2018. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha érzed a hiányát az már elég aggasztó, nem mondom, hogy alkoholista vagy, de ezek után egyenes út vezet oda.
2018. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amíg képes vagy megállni ha szükséges, addig nem igazán van gond.
2018. dec. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

Nagy baj!

Undorìtò,amikor egy pasi sört iszik.

Bocsánat!

L

2018. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Isten azt mondja "aki italba tèved nem bölcs ember"
2018. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Miert undorito?? Szerintem sokkal konnyebb igy elviselni mindent, jo hatassal van ram.
2018. dec. 29. 13:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedvesen válaszolsz...kèrdező :)

Szerintem nem szèp dolog sörözni.

Okè egèszsèges is valamilyen szinten.

Heti egyet elnèzek :D 😊

2018. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!