Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Változtatni szeretnék az...

Változtatni szeretnék az imidzsemen, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Jó megjelenésű férfi vagyok, de eddig egy igazi kis balfsz voltam, tesze-tosza, érzelgős majom. Nem bunkó szeretnék lenni, csak kicsit vagányabb. A normális válaszokat köszönöm, az oltogatás, hülyeség nem érdekel.

2020. jan. 12. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Már meg is tetted, csak merd felvállalni.

Azzal, hogy ezt felismerted, beismerted, és múlt időben beszélsz róla, máris magad mögött hagytad.

Innentől csak el kell hinned (őszintén) az új "énedet".

Az őszinteség ott kezdődik, hogy ez ne egy felvett, megjátszott szerep legyen, hanem a tudatalatti éneddel összhangban változtass a jellemvonásaidon.

Ideje, hogy ezekről az új jellemvonásokról pedig ne jövőidőben beszélj, hanem jelenidőben!

Végezz agykontroll gyakorlatokat, pozitív önszuggesztiós gyakorlatokat.

2020. jan. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jan. 12. 07:32
 3/3 anonim ***** válasza:

...motivációnak az jutott eszembe, nézz meg pár videót menhelyről elhozott kutyákról.

Nem poénból vagy sértésből mondom, tényleg lehet tanulni tőlük.

A pillanatban élnek, és hamar maguk mögött tudják hagyni a múltat.

Csak az ember kapaszkodik a múltba, sok esetben megnehezítve ezzel a saját életét. Pl a kutyák mentális rehabilitációját is leggyakrabban az emberi sajnálat hátráltatja, mert a kisugárzásával, és negatív energiáival nem engedik továbblépni a kutyát, pedig az 1 nap alatt "elfelejtené" (nem felejti el, de nincs befolyással a jelenkori viselkedésére a múltja) .


Egyszerűen (jó, tudom, ez nem olyan egyszerű) a céljaidban élj, békélj meg a múltaddal, és engedd el. A céljaidat pedig ne próbálgasd, hogy hogy lehetne, hanem "csináld".

(Ezt a kifejezést a magyar nyelv nem úgy használja, amit ez ki akar fejezni, de az eddigiek nagyjából szerintem rávilágítottak a lényegre. Plusz töltsél le az említett témakörökből anyagokat, rengeteget lehet találni)

2020. jan. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!