Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Nagyon hamar észreveszem az emberek rossz tulajdonságait, és elítélem őket miatta. Így szinte alig van olyan ember, akit el tudok fogadni. Hogyan lehetnék elfogadóbb, ha bizonyos tulajdonságok irritálnak? :(
2019. dec. 26. 18:15
 1/4 george1113 ***** válasza:
Biztos inteligensebb vagy az átlagnál. Idteligens emberekneknek nehezebb ismerkedni.
2019. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor egy ilyen helyzetbe kerülsz, gyorsan tedd fel magadnak a kérdést:

mennyire befolyásolja ez az én életemet? Mennyire befolyásolja ez a környezetem életét? Mit tudok ellene tenni?

2019. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pelgrim ***** válasza:

Talán segítene az, ha elgondolkoznál azon, hogy nem véletleül veszed észre az emberek rossz tulajdonságait.

Azokat a "szálkákat" látjuk meg a leghamarabb mások szemeiben, melyek a saját szemeinkben mint "gerendák" vannak jelen. Lehet, hogy ezek a tulajdonságok nálunk nem jelennek meg olyan szembetűnően, de tudatunk mélyen nagyon szilárdan ott vannak.

2019. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azok a tulajdonságok, amik másokban zavarnak nincsenek meg bennem. Azt gondolom a saját gyengeségeimmel tisztában vagyok.
2019. dec. 26. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!