Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szorongás miatti munkahely...

Szorongás miatti munkahely otthagyást hogyan lehet, sikerült megszüntetni?

Figyelt kérdés

Abból indul, hogy nem ott tartok az életben, ahol a korom szerint kéne, így amolyan rettegek, hogy meg kell nyílnom. Mikorra már közelebb kellene kerülni a munkatársakhoz, vagy kiderül, hogy üres az életem és ez kellemetlenné válik, vagy sikerül távolságot tartanom, ami által meg a miatt vagyok fura ..és az eredmény,hogy egyre inkább nem akarok bemenni, így mikor erőtlenebbül kelek, végül nem megyek be.(mivel ha úgy bemegyek, többet bénázok és rosszabbul viselem)


Így viszont a terápiás módszerekre se jut végül pénz, és arra se, hogy megtöltsem az életem, mert munka nélkül még ismerkedésbe se kezdek.


Az elérhető ingyenes pszichológus, abban a fél órában csak olyan dolgokkal tud válaszolni, mint egy családtag, aki csak elmondja, h igenis menni kell, másnak sincs kedve dolgozni mindig..

Hogyan tudom magam fejben átformálni, hogy biztonság érzetem legyen és bátran tudjak munkába járni.


2020. jan. 12. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Mihez viszonyítva nem ott tartasz az életben, ahol kellene?


Mások életéhez méred magad? Ne tedd, mert mindenkinek más az élete. Sok hasonló van, de a te életedhez hasonlót is biztos, hogy sokan élnek, csak nézz körül jobban.

Éld a saját életedet, ne a másokét akard.


Vagy a régebben eltervezetthez képest alakult máshogyan az életed?

Előfordulhat bárkivel. Tudod, ember tervez, Isten végez.

Nem kell feladnod a céljaidat. De meg is változtathatod, egy éppen reális irány felé.

2020. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mások elvárásainak kell megfelelni, saját célokat tűzz ki magad elé, haladj kis lépésekben. Amúgy meg nem kell kiteregetni a magánéleted, csak néhány semmitmondó információ elegendő ahhoz, hogy fenntartsd a társas érintkezést.
2020. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!