Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy a lány...

Miért van az hogy a lány Facebookon " beszédesebb"?

Figyelt kérdés
Míg bent munkahelyen alig 2-3 mondatot beszélünk? Ennyire szégyellős lehet, vagy szimplán nem mer elküldeni a fenébe? Azt is észre vettem hogy sokszor néz engem. Viszont ha rá nézek gyorsan el fordul..

2020. jan. 10. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik írásban jobbak, meg munkahelyen nem mindenki csacsog mindenfélét.
2020. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Élőben annyira nem tudja kifejezni magát. Sok ilyen ember van :D de minél többet beszélgettek írásban annál nyitottabb lesz személyesen is ebben biztos vagyok. És valószínűleg tetszel is neki. Ha neked nem tetszik akkor nehogy tegyél félreérthető jeleket felé mert csak rosszabb lesz neki a végén.
2020. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Vagy nem akar tőled semmit mert munkatárs vagy. Kérdezz rá ha legközelebb írsz neki. Lehet hogy a munkatásak miatt sem annyira beszédes mert nem akarja hogy kombináljanak.
2020. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyetemen voltak ilyen csajok, akik naponta írtak, de személyesen semmi. Igazából vagy lépni kell és elhívni, odamenni élőben, vagy hagyni a dolgot.


NEm tudom milyen munkahely, de opció, hogy elhívod ebédelni, nálunk az alapból program így nem tűnik randinak, de mégis elmegy veled.

2020. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok ember írásban sokkal kommunikatívabb. Eleve, személyesen akár már fél perc csend is kínos tud lenni akár, míg írásban akár 2 perc csend sem kínos. Van idő gondolkodni mit akarsz mondani és hogyan. Van aki már attól zavarban van, hogy ha ránéznek és ettől teljesen leblokkol.
2020. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat. Ment a zöld kéz.

Egyébként nekem tetszik a lány. Azt furcsállom az egészben hogy még alig ismerem, de máris el vette az eszemet.. Még egyszer sem jártam így, hogy rövid idő alatt ez legyen.

2020. jan. 10. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!