Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincsenek érzéseim?

Nincsenek érzéseim?

Figyelt kérdés
Folyton unatkozom és semmi nem köt le,nem stresszel semmit,nem szoktam ideges lenni se bánatos,van akiknek szívesen vagyok a társaságában de ha nem látom hosszú ideig akkor se hiányzik.Boldog se szoktam lenni,fájnak a lábaim és nem tudok aludni rohadtul unatkozom.A maszturbálásban van szinte S legnagyobb örömöm,van hogy napi 8 alkalommal szoktam de általában 4 az átlag,néha iskolában is kiszoktam akár többször is.19f
2020. jan. 14. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Vagy pszichopata vagy, vagy depressziós.

Ha elötte voltak akkor az uttóbbi eset áll fenn.

2020. jan. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy pszichopata és depresszió(komorbid) társ zavarral.
2020. jan. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma eléggé ingerült vagyok akiért nem sikerült eleget aludnom.
2020. jan. 14. 09:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem bántásból írom és nem támadni akarlak. A problémád, hogy fiatal vagy, esetleg unatkozol.


Amikor a korodban voltam és még úgy nem éltem meg az éeltet, mert előttem állt, én is hasonló voltam. Mindent negatívan láttam, stresszeltem , volt, hogy társaságot akartam, volt hogy ki nem állhattam a társaságot (ugyanúgy, ahogy Te).


Ugyanez volt, velem, amikor az egyik munkahelyemen még nem volt annyi teendőm (akkor 26 voltam) és nem kötöttem le az energiámat.


Egyszerűen azért, mert nem voltak komolyabb gondok az életemben, az előttem levő élet pedig ijesztőnek tűnt.


Aztán jöttek a dolgok, amik lekötötték az energiámat és szívesen csináltam.


Én azt mondom, ne ijedj meg. Nem kell rögtön pszichopatának meg depressziósnak gondolni magad, nem ez a helyzet. Idővel szépen jönnek a kütelezettségek, mellette biztos találsz valamit, ami leköt.

2020. jan. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sok dolgom van,idén érettségizem.Teszem hozzá beteg is vagyok egy jó ideje.
2020. jan. 14. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, igen, én is érettséágiztem, tána egyetem más elfoglaltságok... plusz gyügyszeres kezelés. De ez nem az, ami az energiát leköti. Ettől még unatkozhat az ember és láthatja rosszabnak a dolgokat.


Bízz bennem, saját tapasztalatból mondom - lesz ez még így sem.


Fel a fejjel! <3

2020. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!