Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Mi történt velem? Miért nincsenek érzéseim? Miért tűnt el a realítás éreztem?

Lassan már 4 éve folyamatos disszociatív állapotban vagyok. Olyan érzés ez, mintha megszűntem volna létezni, vagy mintha egy örökké tartó álom része lennék; ebből kifolyólag komoly nehézséget okoz több hétköznapi cselekvés is (mint pl: egy párbeszéd fonalának követése). A rövidtávú memóriám ill. a tanulási kézségeim is sokat romlottak;ingerlékennyé, agresszívvá és szélsőségesen asszociálissá váltam. Nehézséget okoz a gondolkodás és a koncentráció, elvesztettem minden motivációmat. Képtelen vagyok összefüggően beszélni. Szabadidőmben pedig másra nem is vagyok képes csak zenéthallgatva föl s alá sétálni a konyhában (de ha valaki belép abba a helyiségbe ahol zenét hallgatok akkor megrögzűlten elmenekülök egy üres helyiségbe). Mi történik velem? Régen nem ilyen voltam... 21/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: aszociális, memória, mentális, betegség, őrület, depresszió, pszichológia

jún. 13. 19:20  Privát üzenet  

A válaszok

Nem iszol elég folyadékot, szedj vitamint!

Kezdj el napi 1 óra szellemi munkát (rejtvény, sudoku, nyelvtanulás, matekozás) végezni. Valamint napi 2 csésze fekete kávé (egy reggeli után 1 órával és egy ebéd után 2 órával) tej, tejszín, cukor és edesito nélkül.

Kerüld az édességeket, a cukrot, az édesítőszereket, fogyassz sok zöldséget, valamint naponta 30 perc közepesen intenzív kardio (futás vagy bicikli), valamint napi 30 perc meditáció.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 13. 19:24 Privát üzenet
Tudat alatt egy társra vágysz. Most egyedül érzed magad. "Céltalanul" éldegélsz. Valami hasonló bajom van nekem is.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 13. 20:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szóval a magány is kiválthatja ezt?

# 3/3Időpont jún. 14. 08:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nincsenek érzéseim?
Nincsenek érzéseim, mi van velem?
Félek mosolyogni, vagy nincsenek érzéseim?
Azt hiszem már nincsenek érzéseim. "Érzett" már valaki hasonlót? 26/N
Nem tudok boldog lenni, nincsenek érzéseim?
Nincsenek mélyebb érzéseim, mi velem a probléma?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!