Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt hiszem, és úgy is érzem...

Azt hiszem, és úgy is érzem hogy nincsenek érzéseim. Fizikailag érzek dolgokat, de lelkileg már nem. Mit csináljak? Vagy majd ez is elmúlik egyszer?

Figyelt kérdés

2019. márc. 16. 23:21
 1/6 anonim válasza:
Mindig is így éreztél? Vagy régen még voltak érzéseid, de valami történt és onnantól kezdve valami eltört benned?
2019. márc. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem vannak érzések csak nem vagy annyira a hatásuk alatt, mint máskor.
2019. márc. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Magányos vagyok, de eddig "legalább" éreztem a szomorúságot, a hiányt, de már nem érzem. Mert a fájdalmat, vagy kimerültséget fizikailag érzékelem, de belül meg olyan mintha tényleg üres lennék. És ez valahogyan jött, nem tudom mikor, de elég ijesztő. Persze az sem volt jó, mikor állandóan szomorú voltam, boldogtalan, de most meg furcsa, hogy nincs semmi.



Köszönöm a válaszokat!

2019. márc. 17. 07:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Idővel begyógyul, viszont ez az előnyödre fog csak válni. Nekem is volt ilyen időszak mikor teljesen "összeomlott" minden és nem tudtam merre hogyan tovább,aztán szépen idővel minden alakult,célt tűztem ki magam elé,magamra fordítottam az időt hogy jobb ember legyek vagyis az az ember aki ma vagyok és ez csak erősít. Érzéseim vannak nagyon sok is de tudom kontrollálni..stb szóval ne aggódj nem kell ettől félni. Én is megijedtem mikor átéltem ezt az időszakot ez normális. :) 21/F
2019. márc. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2019. márc. 17. 07:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez csak a megszokás!Az ember egy idő után megszokja valaminek a hiányát (pl társ, barátok, jólét, stb)és rájön, hogy ezek nélkül is tud élni.Persze ez okozhat üresség érzést, hiszen javarészt nem történik semmi.De valójában a napjai üresek, nem a lelke.Talán mégiscsak jó lenne ezen változtatni nem? Vagy legalább kipróbálni új dolgokat.
2019. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!