Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, ha valaki kiír...

Miért van az, ha valaki kiír ide egy kérdést, akkor inkább ellenkező véleményeket válaszolnak neki, nemegyszer alpári stílusban?

Figyelt kérdés

A kérdések egy része valóban kamu vagy provokáció, de másik részük nem. A gyakorlottabb vagy ide sűrűn látogató ezt kiszúrja.

De van mikor az illető tanácsot, vagy megerősítést vár és mégis inkább őt oltják (nem mindig ok nélkül!). De pl. írják többen, hogy gondjuk van bizonyos családtagjukkal (általában anyóssal) annak viselkedése miatt. Válasz legtöbbször: biztos te vagy a hibás, tartsál önvizsgálatot stb. Vagy valaki panaszkodik a jövedelmére, erre a legtöbben az illetőt hibáztatják (ha csak rinyál és nem tesz semmit, akkor megértem, de azért ne éljünk már úgy, mintha kis országunkban röpködnének a több százezres fizuk, még itt a GyK-n sem).

A politika meg amúgy is ingoványos terület, sajnos itt is, azt bővebben nem is fejtem ki.

Viszont sokszor a kérdezőt is hibáztatom, mert ha nem azt válaszolják neki vissza amit ő elvár, akkor azt kötözködésnek veszi és ő is úgy válaszol vissza.

Szóval miért nem vagyunk megértőbbek? Vagy többen tényleg fölös indulataikat vezetik le itt?


2020. jan. 14. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ország tele van frusztrált emberekkel, akik valamit nagyon kompenzálni akarnak. Ez egy anonim oldal, szóval itt hemzsegnek az ilyen szinten mozgó emberek.
2020. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Azt én sem szeretem, amikor valaki direkt bunkó. De valóban sokan direkt beszólogatni járnak ide.

Viszont az szerintem normális, hogy nem értenek egyet egymással, akár a kérdező és a válaszadók, akár a válaszadók egymással.

2020. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az aljanép az ilyen. Gondolj csak bele, réges rég szivesen jártak nyilvános kivégzésre, és senkit nem érdekelt hogy ártatlan is lehet az ember, csak örültek hogy valakit láthatnak valamiért megnűnhődni, amit lehet el sem követett.

Manapság ugyanilyenek járnak ide károgni, meg beugatni a kérdezőnek, és örülnek hogy valakinek rosszabb épp mint az ő szánalmas kis életük. :)

2020. jan. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Mindentől független, részrehajlás nélküli válaszokat és véleményeket akartok, megkapjátok. Nem coaching oldal ez, hogy mindenki csak a pozitív energiát tolja a másikba.
2020. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyakran a tisztelt kérdező olyan fogalmazást produkál, hogy egy ilyen magaslabdát vétek lenne kihagyni egy "odaillő" válasszal, mégha nullára is pontoznak.
2020. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb kérdés nem kérdés, hanem ahogy írod, egy részük provokáció, de én azt sem tartom kérdésnek, ahol a kérdező a saját véleményének megerősítésére vár. Sőt, utóbbi jobban el tud fajulni, mint a szimpla provokáció.
2020. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!