Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért válaszolnak a lányok /...

Miért válaszolnak a lányok / nők morcosan ilyenkor? Elsősorban nőktől kérdezem.

Figyelt kérdés

Kezdem azzal, hogy férfi vagyok. A buszon volt még üres, hely de előrementem és leűltem egy lány mellé, de megkérdeztem, hogy "szia, nem foglalt" a mellette való hely, felelte "neeem", de morcosan. Tutira nem volt rossz kedve, nem attól volt morcos, mert a villamoson telefonált valakinek, és nem úgy beszélt vele mint aki rosszkedvű ,jó úgy sem mint aki örömteli őrült hangulatban van, de jó kedvűen beszélt a telefonba. Ebből lekövetkeztettem, hogy én tettem neki rosszat, hogy mellé ültem, holott volt még szabad hely és mellé mertem űlni.... De miért? Azért, mert volt még szabad hely nem is egy ,de az piszkosabb volt, valaki naprázott, a másik valami vizes akármilyen volt és inkább előrébb mentem ahol egy lány mellé űltem. De én nem réseteztem neki, hogy miért oda ültem. Ülhettem volna egy másik helyre ahol egy idős ember ült, de oda azért nem akartam, mert az idősek annyira beszédet szoktak kezdeményezni a fiatalokkal, hogy nehéz megszabadulni tőlük, és köszönöm nem vagyok rá vevő.


Nem értem, miért volt rám a csaj kiakadva, nem voltam büdös, dezodorral be voltam fújva, nem volt büdös a szájszagom sem, rágóztam is, tehát kultúráltként megyek-jövök a nagyvilágban akinad magára. Nem tudom mi volt a gond. Illetve sejtem. A lányok ilyenkor azt gondolják, hogy lehet azért űl mellé egy fiú / férfi, mert ki akar vele kezdeni, meg "azt" szeretné. Nekem ilyen eszem ágában nincs, de ha azt gondolja ilyenkor a lányok ,ám legyen, azt gondolnak amit akarnak.


Nem nagyon akaszt ki a dolog, inkább kezdek kíváncsi lenni, hogy miért morcosak a nők ilyenkor, mert már többször volt, hogy oda ültem vagy nő mellé vagy szembe, de rá sem néztem, mert a telefonommal vagyok elfoglalva. De vagy sóhajtottak vagy morcosak.


Miért van ez és volt ez vajon, hogy morcos volt a lány, hogy pont mellé ültem?


Az hogy amit leírtam, hogy "azért" az csak az én véleményem, lehet nem azért, más oka van. Ezért tettem fel a kérdést.



2019. jún. 12. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Mert megszólítottad és azt gondolta esetleg ismerkedni akarsz. Sok ilyen van és néhány férfit elég nehéz lerázni. Ne vedd magadra, nem neked szólt. Elég baj hogy olyan udvariatlan a világ hogy még egy ilyen ártalan kérdés is gyanút kelt de ez van sajnos.
2019. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

villamoson = * buszon *

réseteztem = * részleteztem *

2019. jún. 12. 19:39
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Ne vedd fel dolgot. Rám is morcosak, pedig az anyjuk lehetnék.

És én is "morcos" vagyok. Mert valaki belelép a személyes terembe, mert meleg van és izzadok és ő is, mert előveheti a hülye telefonját és elkezd üvöltözni valakivel (tegnapi eset), mert belerúg a bokámba, mert fáradt vagyok, nyűgös, szomjas és pisilni kell...

Szóval ezekért.

Nehéz a melegben, a tömegközlekedésben elviselni egymást és úgy érzem, mostanában még sokkal neveletlenebbek az emberek. A fiatalok is és sokszor az idősebbek is.

DE: pontosan annyi jogod van leülni, mint bárki másnak (persze az udvariasság és előzékenység és a rászorultság mérlegelése mellett), tehát ne nyafogjon senki. A héven például sokszor ülnek úgy, hogy a négy ülésből csak hárman és csúnyán néznek, ha negyedikként leülök, de még senki sem szólt be. Jobb is, nem tenné zsebre a mondandómat!

2019. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Te komolyan.. ezen töröd a fejed?


Kezdjük azzal, hogy a tömegközlekedést kb mindenki utálja, és senki nem szeret idegenek mellé ülni.



Másrészt nem leordította fejed, max nem szépen nézett rád.

"Nem értem miért volt rám kiakadva" a csaj nem volt kiakadva, csak nem volt kedve jópofizni.

Te látod bele az egészet.



Marha sok időd van ha ilyeneken gondolkodsz.. ez a " miért sóhajtott amikor a 2 méteres közelembe ért jelent ez valamit" fajta kérdés..

2019. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Manapság az emberek fáradtak, frusztráltak, Magyarországon pláne.

Én a tömegközlekedésben elvagyok magamban: olvasok, vagy kibámulok az ablakon, igyekszem kizárni a külvilágot. Tőlem is megkérdezték már, hogy szabad-e a hely mellettem, igent mondtam, azt annyi...nem igazán izgat, csak lehetőleg ne egy büdös csöves legyen. Vagy valami elmebajos, mert azokból is elég sok kószál.

2019. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,azt hihette,esetleg próbálkozni akarsz.Vagy(ha jól értelmeztem)éppen telefonálás közben zavartad.Részben megértem,hogy a bunkó zaklatók és egyéb dolgok miatt frusztrált sok nő,másrészt meg a lényeg,hogy ilyet ne kérdezz meg.Leülsz és kész.
2019. jún. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ne agyald túl, nem veled van a baj, hanem a liba paraszt.

Én is lány vagyok, de nem vágok pofákat ha mellém ülnek, mert van kultúrám. Sokaknak nincs, de ha mindent magadra veszel és tépelődsz rajta akkor nagyon nehéz életed lesz/van.

2019. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ülj le és kés, engedd el ezt a dolgot. Én is szorongani szoktam mindenfélén, de hidd el nem egészséges.
2019. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne pörgessed túl magad!
2019. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyobb bajod se legyen.

Arra nem gondoltál hogy alapból ilyen a temperamentumuk? Vagy szimplán te hallottad félre?

2019. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!