Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért adnak direkt...

Sokan miért adnak direkt értelmetlen választ, vagy miért nem a kérdésekre válaszolnak?

Figyelt kérdés

Sokadik alkalommal járok így. Kiírok egy kérdést, direkt nem válaszolnak normálisan akik írnak alá,vagy a másik dolog, elkezdenek a kötekedni, belekötnek minden részletbe. Annyira rosszul esik, hogy minden kérdésemet elrontja egy-két ember, majd utána senki se válaszol emiatt.

Tegnap az egészség témakörbe írtam ki,hogy egy beütött karomat kenjem-e be, hogy ne legyen hétfőre kék zöld. Senki nem a kérdésre válaszolt, pedig normàlisan tettem fel.

Ti szoktatok így járni? Mi ebben a jó egyeseknek?


2019. febr. 10. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg túl magától érthetődő kérdéseket teszel fel, és mivel sokan itt trollkodnak, kérdésekkel is-felmerülhet a gyanú, hogy te is egy troll vagy. Ha túl evidens kérdést teszel fel mint például hogy ha pisilned kell pisilj-e, akkor ne csodálkozz, hogy elbagatellizálják a kérdésed.
2019. febr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdésed ugye? https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__serulesek-balesetek..

Valóban idióták voltak a válaszadók. Ne vedd magadra. A normális válaszolók nincsenek egész hétvégén a neten, mert a családjukkal vannak, programokon vesznek részt, van életük. Én is kezdem mindjárt az ebédfőzést.

Szóval, ha aktualis még, akkor kend be fekete nadálytő vagy arnika krémmel. Ezek kifejezetten zúzódásojra vannak. Lehet ettől is bekékül ugyanúgy, de hamarabb felszívódik. Addig pedig tegyél rá korrektort, púderrel fixáld.

2019. febr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
A magyar ember maga a rák.
2019. febr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Engem soha nem bántottak annyit,mint ezen az oldalon.

Aki lelki fájdalmáròl ir,ahogyan èn is,azt kemènyen foldbe döngölik.

Óvatosan a kèrdèsekkel.

Ez az oldal szörnyű,emiatt ez emberek miatt.

Èn nem is merek kèrdèst feltenni.

2019. febr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1: Tényleg nem szoktam magától érthetődő kérdéseket feltenni. Ha pl munkahellyel kapcsolatban írtam ki, egyből belekötöttek minden részletbe, de érdemben senki nem válaszol. Sokan direkt elkezdenek veszekedni, amivel elrontják az egészet. Annyira baromságokat tudnak írni, aminek köze sincs a kiírt kérdéshez. Van annyi eszem, hogy normális kérdést tegyek fel. Nincsenek lelki bajaim sem.


#2: Igen, ez a kérdésem! Az fekete nadálytő krémem van itthon! Köszönöm a válaszod!!


#3: Észrevettem. Csak nem értem az okát. Sosem csinálok olyat, hogy direk beírok egy baromságot valaki kérdése alá, aki segítséget várna.


#4: Én is itt tartok már. Pedig nem küzdök lelki gondokkal, de amit egyesek megengednek itt maguknak, az túlzás. És el sem gondolkodnak azon,hogy a szavaival mennyire megbánt másokat. Szörnyű tényleg, hogy valakinek ez örömöt okoz. :(

2019. febr. 10. 09:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem:

- van, aki az xy valaszadonak szologat be.

- van, aki xy valaszado kerdesere valaszol.

- van, aki csak trollkodni, provokalni jar ide.

- van, aki annyira szar helyzetben van, hogy csak itt tudja elni az ingerszegeny eletet, es itt eli ki a frusztraciojat.

2019. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!