Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi volt a "legmenőbb"...

Nektek mi volt a "legmenőbb" öltözéketek tizenévesen?

Figyelt kérdés

Amiről azt hittétek, hogy nagyon menő, de valójában elég gáz volt.

Láttam egy posztot ma, ahol írták, hogy egy tininek nem kéne így meg úgy kinézni.

Nekem meg eszembe jutott, hogy annak idején hosszú fekete szoknyában és bakancsban jártam, mert azt hittem marhára gothos leszek tőle. Meg persze hosszú ujjú fekete garbó trikóval :D Mindehhez még dagi is voltam, szóval kész gyönyörűség, a ruháknak meg elég nagyis minősége volt.

Nektek volt olyan szettetek, amire nagyon büszkék voltatok?



#ruha #nosztalgia #tiniévek
2020. jan. 14. 16:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Volt egy fekete-fehér kockás sálam, ilyen "emo" stilusú, sokan hordtak olyat akkoriban, de én annyira menőnek gondoltam,hogy még nyáron a 40 fokban is rajtam rohadt. Aztán lett belőle rózsaszín-fekete is, de az már nem volt annyira nagy szám. Meg a sima fehér tornacipő, amit fekete tollal összefirkáltunk, nagyon gáz volt, de én büszkén sétálgattam benne, abban a tudatban, hogy tök cool vagyok. Visszagondolva elég vicces..kár, hogy nincsenek róla képeim. :D

24/L

2020. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Lyukas szarros gatya
2020. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

12. Gondolom a fejeden viselted, mert egy sgg volt az arcod.


Köszi mindenkinek az értelmes válaszokat, jó volt olvasni őket :)

2020. febr. 1. 22:22
 14/18 anonim ***** válasza:
12 évesen (anyám elég szigorú volt öltözködés terén) valami félrecsúszott, és a zsebpénzemmel meg a nagyimmal (aki szerint ugye én vagyok a legokosabb, legjobb ízlésű gyermek, és mindig jól és anyának tetszőn döntök) sikerült elmennem a piacra, ahol valaki afféle "leesett a teherautóról" converseket árult, és volt egy rohadt jó, fekete alapon cseresznye mintás pár... 40es. a 36os lábamra. szóval maga a darab jól nézett ki, rajtam kicsit viccesen.
2020. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%

A menő nagyon relativ, nekem már akkor is inkább az inges-öltönyös irány tetszett, igy akkor voltam a legboldogabb, ha ünneplőben kellett menni. Mig a többiek utálták, én úgy pózoltam benne, mint valami modell, a buszra várva. Persze biztos muris lehettem, de akkor nem éreztem ezt.

Felnőttem, de az öltöny maradt. :)

2020. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Neonszínű ruhák, lehetőleg minél több színt magamra aggatva.
2020. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Deszkás" cuccok kiskamasz koromban, direkt nagy méretűek, ráadásul kövér voltam és lány... Ehhez társult még a "menő járás", amit nem tudok igazán leírni, hogyan csináltam, de örülök, hogy abból az időből legalább videó nem maradt fenn rólam az utókornak, csak az a néhány borzalmas fotó :D

30/N

2020. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Metálzenekaros pólók nálam is játszottak.14 évesen vettem az elsőt,Metallica volt,és abban tesiztem.Mert az nagyon vagesz:D
2020. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!