Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tizenévesen és huszonévesen...

Tizenévesen és huszonévesen mik voltak a legnagyobb problémáitok, gondjaitok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Tizenévesen családi gondok, a szüleim által rám helyezett nyomás, illetve az, hogy bekerüljek egyetemre.

Huszonévesen a tanulás, a munka és a magánélet összeegyeztetése.

Huszonévesnek lenni szerintem jobb.

2017. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Tizenévesen; Tetszem-e neki? Miért nem barátkozik már velem? Elég csinos vagyok-e?

Huszonévesen: A saját lábamra akarok állni,attól félek hogy nehéz lesz! Találok-e valakit,akivel szeretjük is egymást,és jó társam lesz?

Harmincévesen: Remélem mindig tudom majd fizetni a fizetnivalókat. Remélem jobban fogunk élni. Mikor jön már a baba? Hosszú lenne most mindet leírni..,

2017. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Tizenévesen:

hogy jól menjen a Simsonom,és legyen benne mindig benzin.

Huszonévesen:

minél hamarabb szereljek le a katonaságtól,majd

mikor már saját családom lett,legyen sok jól fizető munka,na meg persze jó legyen a Wartburgom,és ugyancsak a benzin :).

2017. máj. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Tizen:

Apám egy alkesz állat.

Kinek a neve alatt lehetne 15 évesen céget alapítani?

Munka munka munka

Huszon:

Hol vegyek vízparti telket, ahol a helyrejött faterommal horgászhatunk?

Érdemes e becsajozni ha amúgy nem hiányzik?

Munka munka munka

2017. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Tizemévesen: csajok, bulik, tanulás

Huszonévesen: tanulás, csajok, bulik

2017. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

15 évesen felszedett egy pszichopata. Sőt, még bele is szerettem. 28 évesen sikerült megszabadulnom tőle. Minden lehetséges poklot megjártam ezidő alatt. Eleinte azt éreztem legnagyobb problémának, hogy a szüleim meg próbáltak védeni tőle. Aztán azt, hogy mindenki "alaptalanul" gyanusítgatja a szerelmemet és csak én tudom az igazságot.


Huszonévesen pedig az, hogy nem tudtam tőle megszabadulni, mert addigra rájöttem, hogy mindenkinek igaza volt.

2017. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Most tizenéves vagyok, a legnagyobb bajom az hogy együtt kell élnem a szüleimmel, és nincs semmi pénzem, se saját életem.
2017. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Metionin ***** válasza:
100%

Tizenévesen hogy túléljem a mindennapi ordítozást otthon és a veréseket az iskolában úgy hogy a tanulmányi eredményem kitűnő legyen és elmehessek otthonról koliba.

Huszonévesen hogy hogyan tartsam el magam egyetem mellett úgy hogy az éjszakai gyári munka ne tükröződjön az eredményeimen.

2017. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletem 8
2017. máj. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszait, még jöhetnek.


Nekem tizenévesen:

az eleinte szimpatikus osztállyal megromlott a viszonyom, elég sok stressz a tanulás miatt (jó jegyek, elit suli, kemény elvárások), családi veszekedések, viszonzatlan szerelem, állandó betegség miatti kezelések

Huszonévesen:

jól döntöttem-e az egyetem kapcsán, egy-két lekezelő rokon, édesapámnak van-e súlyos betegsége, hogyan lesz sikerem egy adott dologban (művészeti ág, nem megélhetési forrás, csak ilyen oldalprojekt), munkakeresés, az állandó betegségeim rosszabbodása vagy stagnálása, fogyókúra.

2017. máj. 29. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!