Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakit 32 évesen semmi...

Ha valakit 32 évesen semmi nem érdekel, nem motivál, akkor az a személy beteg vagy csak személyiségbéli hibája van?

Figyelt kérdés
Elég sok mindent kipróbáltam, elég sok csalódás ért minden téren, úgy párkapcsolat, mint barátok, kollégák terén mint munka terén. Dolgoztam már többféle munkahelyen de egyik típusú munkát sem élvezem és semmi sem vonz. Az ismerkedés emberekkel sem vonz. Egyszerűen semmi nem motivál. Nem érzem magam depressziósnak, egyszerűen csak motiválatlannak, mivel úgysem kecsegtet semmi sem jóval.
2020. jan. 14. 20:09
 1/5 anonymousreview60 ***** válasza:
55%
Egyik sem. Elvan akadva, és némi önsajnálata van. Menjen el pszichoterápiára!
2020. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"mivel úgysem kecsegtet semmi sem jóval.": ezt így elkönyvelted magadban, vagy kipróbáltad, vagy honnan veszed?


"Elég sok mindent kipróbáltam": és végig is vitted, vagy feladtad?

El kell valamiben mélyedned egy területen, ami közelinek érzed magadhoz, annak utána kell járnod, és elindulni az útján.

Kezd el élni, ismerkedni, kimenni a közösségbe, emberekhez, tanulni valamit.

2020. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

32 évesen az ember az ereje csúcsán van, tele tervekkel, mindenféle vágyakkal, dinamizmussal.

Ha valakit 32 évesen semmi nem érdekel, nem motivál, akkor az az ember hiszi, vagy nem hiszi, de nyilván depressziós.

2020. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Befásult személyiség.

Az emberek zöme ilyen csak valakik enyhébbek, valakik súlyosab esetek.


Az már egy jó haladás, ha tisztában vagy a dologgal, lassan fokozatosan ideje szembe nézni önmagaddal s fejben rendezni, módosítani dolgokat, majd cselekedni, kivitelezni a javításokat.


Ismerd meg újra önmagad kivül belül!

Iktass be egy kis testmozgást/torna esetleg biciklizés s közben elmélkedj magadon.


Le kell zárnod dolgokat.


Nem másokra, hanem magadra figyelni, hogy újra önmagad lehess és tudd élvezni az életet.


Hosszú , nehéz folyamat (még ha segít is valaki).


De addig semmi se fog változni míg agyadban nem tudatosul az az állapot, tény, érzés "igen ezt s ezt kell tennem, ezt s azt lezárnom, s ezen elven pedig jó úton haladok" ha agyban feldolgozod s elfogadod a dolgokat, felszabadítod a felesleges nyűgöt majd elengeded, hatalmas megkönnyebbülést fogsz érezni első sorban szellemileg, majd fizikailag is.


Az hogy nem vonz az emberi társaság, lehet ám attól is, hogy ilyen személyiség típus vagy, azaz introvertált beállítottsàgú.


Ha valaki tisztában van igazán önmagában az tudja honnan hova szertne eljutni az életben.


Töltsd ki a tesztet, ha úgy érzed kell egy elindulási pont önmagadról.


[link]


A teszt végén %-ban mutatja az egyéni eredményed, majd egy átlag leírást kapsz a személyiség típusodról is.


Ha pedig magadon elmélkedéshez kellenek kérdések, írok egy tucatot, ha érdekel.


+ Tipp papíron levezetéshez, rendezéshez is , ami nekem pl rengeteget segített a kaotikus időszakomban, mikor elveszítettem önmagam.


Munka terén is segít az önismeret + maga a személyiség típusodnak tippeket is írnak a neten mik passzolnak az adott személyiségekhez.

2020. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
érdekel
2020. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!