Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csődtömeg vagyok. Mit...

Egy csődtömeg vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mint nő, mint anya, a munkámban, a háztartásban. Egy pozitiv tulajdonságot sem tudok magamra mondani. Hogyan érhetném el,hogy újra meglegyen az önmagamba vetett hitem?
2020. jan. 15. 01:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Már eleve az, hogy egy anyaként élsz és neveled a gyermeked, az eleve kizárja, hogy csődtömeg legyél, hogy érted, hogy a, háztartásban nem vagy sikeres?
2020. jan. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%

Én hiszek benned! :-)

Biztos szuper anya vagy!

2020. jan. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem tudok rendet tartani, kitakarítani. Folyamatosan kosz van és kupi. Nem tudok mindig főzni.

Ja és elérni sem tudtam semmit az életben. Társadalmilag is 0. vagyok. Teljes mértékben haszontalan.

2020. jan. 15. 01:37
 4/16 Blade Bone ***** válasza:
69%

Hacsak nem vagy karrierista, én a munkahelyet kizárnám innen... Anyaként ami szerintem egy hatalmas pozitívum, ha egészséges gyermeket hoztál a világra, és ha őt igyekszel a tőled telhető legszeretetteljesebb módon felnevelni.

A háztartási problémák egyébként közös problémák, szóval ezeket együtt lenne célszerű megoldani.

Nőként sem vehetsz minden gondot a nyakadba, hiszen egy kapcsolathoz is két ember kell, szóval ha ilyen jellegű problémák miatt zuhantál meg, akkor e téren is csak közösen érhető el jó megoldás.

2020. jan. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
Mivel anya vagy, máris sokkal többet értél el az életben mint sok nő. :)
2020. jan. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%

Na az 5-ös féle idiótákat kellene már erről a világról ritkítani.

Semmivel sem több egy nő attól, hogy szül. Természetes dolog, nem pedig pluszpont! És ő vállalta be!

Esetleg leírhatnád pontosan egy napodat vagy hetedet, hátha látnánk, hol van a bibi.

Én gyerek mellett dolgozom részmunkaidőben, heti egyszer teljes takarítás, az is megvan 2 óra alatt. A macska miatt kétnaponta, naponta porszívózok, ez is max. 20 perc. A konyhát használat után mindig rendbe rakom. Mosás napi egyszer-kétszer. Sosem vasalok, így a gépbe betenni, kiteregetni, szárazakat elpakolni is 20-25 perc. Emelett sok programra járunk a gyerekkel, férjjel kettesben is. Szépségápoláshoz értek, rengeteg dolgot megtanultam youtube-ról, míg terhes voltam. Tudok sminkelni, géllakozni, gyantázni, fodrász végzettségem meg alapból van. Igaz, allergia miatt azt nem nagyon csináltam. Szóval először látni kéne nálad is, hol a bibi.

2020. jan. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezt csak te érzed, vagy más is mondta már? Ne mindent egyszerre próbálj megcsinálni, hanem oszd be a napjaidat. Fokozatosan végezz el minden feladatot, és ne törekedj a tökéletességre, mert az senkinek sem megy.
2020. jan. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Van egy gyönyörű barátnőm. Tehetséges, értelmes, viszont egy igazi tuskó mellett állapodott meg.

A férfi akkor sem volt hajlandó kivenni a részét a házimunkából, amikor munkanélküli volt, folyamatosan kritizálta a barátnőm külsejét, miközben ő...egy fokkal szebb volt az ördögnél.

A barátnőm írt/beszélt nekem hasonlóan, mint te, két gyereket vállaltak be, és mellette dolgozik, az egész háztartást ő viszi a hátán. A férje meg csak jelen van.

Nem letuskózni akarom a férjed, barátod, de nem lehet, hogy semmi visszajelzést nem kapsz tőle és ezért érzel így?

2020. jan. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%

Mitől ér többet az olyan aki szült???? De komolyan. Széttette a lábát, és teherbe eset?!!?

Aztán szült a semmire.

Jah, tényleg értékesebb.

Bazzz.....

2020. jan. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Egy életet a világra hozni igenis szép dolog.
2020. jan. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!