Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem egy Csődtömeg...

PRODIN10880 kérdése:

Úgy érzem egy Csődtömeg vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megkérlek titeket csak normális válaszokat irjatok.15 éves vagyok vékony gyenge{de nem anorexiás}srác vagyok.Barátaim nincsenek,barátnőm se.Az iskolában nevetettek mindenkit csak hogy rám figyeljenek.Van 2 unokabátyám akiknek jobb mint nekem.Buli,lányok.Próbálok oda figyelni divatra de egyszerüen akármilyen ruhákba járok nem érzem magam normálisnak ha egy társaságba kerülök feszengek.A Facebook-on próbáltam már barátnő után nézni és ugyan ugy az életbe.3-szor is mind a 3 elutasitott.1 éven belül.A sporttal kapcsolatba,csak focizni tudok.Kérlek segitsetek

2017. máj. 26. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
15 évesen egy nyegle csíra voltam. A jobb csajok elkerültek, akik pedig igazán jók voltak, és kellettem nekik azokat ezért vagy azért nem vettem észre, ahogyan gondolom te is. Persze utána én nem azon keseregtem hogy csak focizni tudok, hanem elkezdtem nyomni a fekvőtámaszokat, a felüléseket, a húzóckodást. Később meg eljártam konditerembe, és láss csodát, rögtön másképp néztek rám a lányok, és úgy általában mindenki. Ha zavar hogy vékony vagy, tegyél ellene, ne kifogásokat keress. Ha kapcsolatot szeretnél, ne csak a szőke cicis csajokat vedd észre. Ha negatívan állsz az élethez, és a szerinted szörnyű sorsodon keseregsz mikor még éppenhogycsak elkezdtél élni, akkor valóban hosszú és kellemetlen fiatalkorod lesz. Ha viszont erőt veszel magadon, türelmes, kitartó és szélesebb látókörű leszel, az meglehetősen pozitív eredményre is vezethet. Az egyik lehetőségért semmit sem kell tenned, a másikért dolgoznod kell.
2017. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ismerős szitu, mivel paraszt gyerek vagyok ezért a munka helyrepofozott.

Neked is valami fizikai kell, lehetőleg ne gyúrj mert nem mindenkinek jön be.

2017. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!