Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális hogy nem érzem...

Az normális hogy nem érzem magam teljes értekü embernek, az izomzat hiánya miatt?

Figyelt kérdés
Sovány srác vagyok nincs semmi fizikumom. Próbáltam régen gyúrni de hiába. Láttam a neten én ektomorf típus vagyunk. Nekünk 5-ször annyit kéne edzeni mint másnak de az sem garancia semmire, max szálkás leszek. Mi csináljak? Ha beszólnak még visszaszólni sem merek annyira nincs önbizalmam ez miatt. Pedig annyira nem vagyok gyenge, de erös se. Azt sem tudom elképzelni ez miatt hogy barátnöm legyen, vagy majd családom. Mert így hogy legyek férfi, és családfö. De egyébként szüz is vagyok. F

2020. jan. 15. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Te magad is tudod, hogy nem normális. Szóval mi értelme volt kiírni ezt a kérdést?
2020. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal vagànyabbak a vèkony tipusu sràcok


Így öltözz ha vékony ffi vagy"

A fehér inges sràcokra gondoltam lentebb

[link]



"Legsikeresebb magyar ffi modellek" is vekonyak


[link]

2020. jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A férjem 170 centi és 55 kiló. Szóval ez nem akadály. Ő nem egy vezető alkat, nem családfő típus, de nem baj, mert én meg inkább az vagyok, szóval teljesen passzolunk. Szóval hagyd abba a parázást, és ha kell, menj pszichológushoz. Amúgy az, hogy vezető alkat vagy-e, nem veleszületett, sok része tanulható, tehát lehetőséged van megváltozni. Nem a külsődtől függ.
2020. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem normális, főleg ha nem vagy egészségtelen. Sokkal égetőbb problémák is vannak a családfővé válást és hasonlókat illetően. Először írni tanulj meg rendesen.
2020. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudok irni rendesen. Csak a mobilra ezt az egyetlen billentyüzetet találtam amit tudok kényelmesen használni. De ez nem magyar, de ez a legkényelmesebb. Többivel nem tudok gyorsan irni.
2020. jan. 15. 12:26
 6/7 A kérdező kommentje:
És egyébként köszi minden választ.
2020. jan. 15. 12:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Melyik külföldi nyelvbeállítású billentyűzet akadályoz meg az "emiatt" szó leírásában? Tudod mit, mindegy is, felesleges offtopic..
2020. jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!