Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális ez? Egy kicsit...

Normális ez? Egy kicsit szerintem fura

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy ez normális-e de szerintem egy kicsit fura.

11 éves lány vagyok, 154 cm és 35 kg,nagyon sokat járok táncolni és szoktam focizni,de nem tudom hogy normális ha állandóan izom lázam van a hasamnál, ma nyújtani se tudtam annyira fájt oldalt az izmai,mostanában néztem és ha egy ici-picit befeszítem a hasam már egy kicsit lehet látni a kockákat,de nem szeretnék kockahasat ,normális ez?



2014. ápr. 10. 19:09
 1/2 anonim válasza:

Igen ,nekem is van egy ilyen ismerősöm,abba a suliba jár mint én.Neki is ilyenei szoktak lenni ,és táncol is.Hova jársz suliba?Melyik városba?(ird meg privátba ha van kedved)

:)

2014. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi olyan személyes információt nem adhatok ki a neten.De amúgy ballincolligban de nem ott lakom
2014. ápr. 10. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!