Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Komolyan segít a szériázás,...

Komolyan segít a szériázás, hogy pár hónap alatt normális izomzat alakuljon ki?

Figyelt kérdés

Olyan nehezemre esik elhinni, hogy attól, hogy megcsinálok mondjuk 6x15 lábemelést kétnaponta, attól tényleg változni fog valami, az van, hogy kellene edzenem, mert egy síbaleset miatt egy év teljes mozgásszünetre voltam ítélve, és ezalatt az izmaim teljesen elerőtlenedtek.

Korábban se szériáztam, csak futni szoktam, és különféle mozgásórákra járni, ez nagyon jól karbantartott, de most nem lehet futnom még, és a mozgásóra közül is a legtöbb nem mehet, szóval kellene valami mozgásformát találni, ahol fogyhatok is, és főleg izmosodhatok - úszni nem nagyon mennék, mert derékig érő szőke hajam van, amit elég nehéz az uszodában szárazon tartani.


Kérlek, segítsetek, mondjatok véleményt, tanácstalan vagyok, és ez a szériázás túl könnyűnek tűnik.



2015. márc. 16. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

neked a normál funkciód egészséged kell legyen az első elérendő cél.

a többi amiket írtál majd csak utána jön.

a fegyencedzés veterán edzéstervét kezd el,ott heti 6 nap tudod csinálni,mindig egy kicsit többet,egy kicsit nehezebbet.

az is benne van hogyan tudod nehezíteni ha már könnyű.

2015. márc. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, ez az amit le is lehet tölteni, ilyen könyvforma?
2015. márc. 18. 05:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Jajj, valakinek beletapostam a kis lelki világába, hogy 2 válaszomat is töröltette és gondolom ezt a harmadikat is fogja. :D
2015. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nézd, senki nem hívott téged, egy szánalmas kis provokáló senki vagy, ráadásul full sikertelen, tudod honnan tudjuk? A sikeres ember segítőkész, kedves, és a kommunikációjának a hasznossága mérhető, ellenben te idejöttél fröcsögni, nyilvánvaló, hogy az értelmetlenségeidet töröltetni fogom, lám, milyen rossz életed van, képes vagy idejönni, és leírni harmadszorra is, hogy legalább itt neked legyen igazad, hát drágám, valóban, aki itt nem sikeres, az te vagy, ráadásul megint töröltetni fogom a válaszodat, sok sikert, ha már nem sikerült még itt se kijönnöd normálisan a vitából.
2015. márc. 21. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd, a sikeres emberek valóban segítőkészek, de nem kötelességük segíteni, főleg nem olyan debileknek, akik megkérdőjelezik az edzések lényegét.


Nyilván idióták vagyunk, hogy sorozatokat és ismétléseket végzünk, azaz szériázunk, nem pedig mondjuk csak egyszer csinálunk meg egy gyakorlatot...


Ráadásul azért is teljesen értelmetlen a kérdésed, mert a futást viszont jónak tartod, pedig ott aztán tényleg szériázol, ugyanis ugyan azt a mozgást végzed sorozatosan, egymás után többször, akár több ezerszer.


És végül: fogyni és izmosodni szeretnél, ezért szeretnél találni valamilyen mozgásformát...

1. Fogyni és izmosodni egyszerre nem lehet.

2. Ezek a folyamatok elsősorban étrendtől függnek.


Remélem segítettem. :)

2015. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!