Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most divat ez a tiktokos...

Most divat ez a tiktokos seggràzàs a tinik körèben?

Figyelt kérdés
Ugy ertem allandoan ezt latom az instagramon, es nem ertem mi a jo ebben. Szerintem ez tok ciki az egesz. Miert kelletik magukat a kis tinilanyok?
2020. jan. 15. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert jol esik nekik a sok pozitiv visszajelzes. Van, aki a rajzait teszi kozze es arra kap sok dicseretet, lajkot, van aki vicces videokat csinal, es arra... Van akinek meg nincs tehetsege/igenye, hogy egyeb tartalmakat toltson fel, de jol nez ki, igy o a testet mutogatja. A dicseretek mindenkinek jol esnek.

Igazabol nagyobb karuk nem fog belole szarmazni, mint hogy ciki lesz visszanezni oket evek mulva. Rosszabb esetben meg nem fogjak oket komolyan venni, de ez nem torvenyszeru.

2020. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal cikibb hogy szopós szájat vágnak a szelfiken.
2020. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Jobbat nem tudnak. Ennyi az értelmi szintjük.
2020. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Nem, ez már a vége, ami ide is eljut magyarországra..

Előtte a (valódi) világvárosokban már lefutott az omegele, a vichater, a periscope, a younow, és még estig sorolhatnám.

Ez a Tik-Tok most erre a régióra van belőve, ennyi...

2020. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!