Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az Instagram szerintetek is...

Az Instagram szerintetek is nagyon más képet mutat egy emberről?

Figyelt kérdés

Most egy konkrét emberről van szó, a munkatársamról. 25 éves férfi...


Csak egy egyszerűi irodai dolgozó, de ha megnézed az Instagram-profilját, akkor azt találgatod, hogy honnan a fenéből lehet neki ennyi pénze.


A posztjai szerint általában mindig jár valahol, elvileg most Svájcban van, de hát én meg ma dolgoztam vele, úgyhogy az lehetetlen. Egyébként valóban járt Svájcban, csak tavaly, viszont még azokat a képeit posztolgatja, mintha most is ott lenne.


Amikor először megláttam az Instagram profilját, megláttam hogy 20 ezer követője van, 15 országban volt már elvileg, el sem akartam hinni hogy ez itt dolgozik. Úgyhogy vicces.


2020. jan. 15. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Ismered azt a szót hogy photoshop? Ugye ez nem komoly kérdés?
2020. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az instagram nem mutat semmit. Az instagram egy platform, ahol a felhasználók mutathatják meg magukat.

Az meg, hogy vannak emberek, akik óriási kamugépek, az kb az őskor óta így van.

2020. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Viszont azt tudni kell, hogyha nem ismerném őt személyesen, akkor az Instagram profilja alapján nagyon más kép alakul ki róla, mint amilyen ő valójában.
2020. jan. 15. 14:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Köze nincs a valósághoz a legtöbb esetben.

Mint amit múltkor írt itt valaki, hogy karácsonykor az ismerőse és családja üres dobozokat csomagolnak be, hogy többnek tűnjenek az ajándékok.

2020. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Black Mirror egyik része jutott eszembe, Nosedive a címe, mindenkinek ajánlom!
2020. jan. 15. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Szeritnem ezzel mindenki tisztában van.
2020. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem van olyan insta celeb ismerősöm, aki 120-150 ezer Ft-ot keres.

Kollégiumban lakik, hogy a kevés pénzt amit megkeres arra költi, hogy az instagramon megtudja mutatni, hogy neki bizony iPhone-ja van.

Iskolába nem jár rendesen, mert akkor ennyit se keresne és akkor mi lesz az insta karrierrel

Tele van ilyen-olyan személyi kölcsönnel...

Azt hiszi, hogy ez jó befektetés, mert így talál magának egy gazdag pasit Tinderen és akkor minden jó lesz.

Vagy ha meg többet költ az instajara akkor berobban és sokat fog vele keresni.

De mivel nem úgy néz ki a valóságban smink nélkül, ezért azok a pasik akik vele egy szinten vannak nem mernek próbálkozni, akikkel találkozik azok meg maximum arra az estére tartják meg, ha már az idejüket és a pénzüket raszantak egy randira.

Nagyon szenved és nagyon szánalmas az élete.

Már ő is belátta, hogy hülyeség az egész, de mostmár annyi időt és energiát, pénzt ölt az egészbe, hogy mostmár “muszáj” csinálnia.

2020. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Könnyen lehet hogy egyszerűen csak gazdagok a szülei és ők fizetik az utazásait. A munkája pedig azért van hogy legyen némi zsebpénze. Tudom nehéz elfogadni hogy te parizerért és kenyérért dolgozol ő meg kb hobbiból tolja hogy elteljen a nap. Ez van, nem indulunk egyenlő feltételekkel az életben. Ne foglalkozz vele, neked nem lesz jobb attól :) értékeld azt amid van. :)
2020. jan. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!