Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nevetséges ez...

Csak szerintem nevetséges ez a sok instagram reklàm csaj?

Figyelt kérdés
24 eves lany vagyok. Es azt veszem eszre,hogy a legtobb csajszi reklamoz vmit. Akar fehernemuben is. Nem gaz nekik,hogy ennyire behodolnak az adott szponzornak? Szerintem annyira nevetseges :D Annyira latszik,hogy nem szivbol ajanljak,hanem csak azert,hogy a deakot megkapjak(nem tudom mennyit kaphatnak)

2020. jan. 8. 08:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%

Ne haragudj de minek nèzegeted? Pláne ha nem tetszik valami?!

Ez az insta tiniknek valo baromság.

2020. jan. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem te is szívesen kéresnél annyi pénzt pusztán azzal hogy létezel.
2020. jan. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
51%
Ők erre jók. Miért fáj ez neked?
2020. jan. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
64%
Ha legalább fele olyan jól néznél ki, és elég okos volnál, akkor te is valamelyik mellett reklámoznád a detokszteát.
2020. jan. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Sokszor látok egy képet, alatta a frappáns szöveg, de már várom h a végén milyen terméket reklámoznak, mire akarnak kilyukadni a maszlag szövegjükkel XD
2020. jan. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem meg az alábbi táblázat a nevetséges:

[link]


Csak, hogy megértsd:

Én diplomás könyvtáros vagyok, az F mezőbe tartozom.

Garantált bérminimumot kapok (bérkiegészítéssel, hogy elérjem ezt az összeget), mert a bérünket 11 éve nem rendezték. Akinek csak érettségije van (pl. pályakezdő), az is ennyit keres, mint én, és az a kollégám is ennyit keres, mint én, aki már 30 éve a pályán van.


E szerint a bértábla szerint kapják a fizetésüket a könyvtárosok, múzeumi dolgozók, levéltárosok, közművelődési dolgozók.


Kit érdekelnek az Instás csajok, akikre már jövőhónapban nem is emlékszünk, de egy országot a hagyományai, a kultúrája tart életben, tart fent, amit ebben az országban nem becsülnek meg.


Ez a nevetséges és felháborító.

2020. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
49%

@09:32


Értem én hogy te diplomás könyvtáros és nem diplomás közgazdász, de azért ne add már elő ennyire álnaiv hogy miért keresel rosszul. :D Biztos nem vagy ennyire buta.

2020. jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
17%
Nem büfészakot kellet volna végezni. 🤷‍♀️
2020. jan. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem az. Nem tudom,de ha valamit nevetségesnek gondolok,azon nem agyalok feleslegesen,továbbállok. Két dolgot tudok elképzelni, miért foglalkozol ilyen dolgok megfirtatásán:vagy unalmadban nincs jobb elfoglaltságod,vagy szimplán frusztrációt kelt benned annak a látványa,hogy valaki úgy is pénzt tud keresni,hogy komolyabban meg sem erőlteti magát.
2020. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
51%

#7

Mi álnaívság van a szövegemben? Az igazat írtam. Ha nem hiszed, járj utána.


#8

Neked milyen diplomád is van, melyik egyetemen vagy főiskolán végeztél, mikor?

Olyat végzek el, amilyet szeretnék. Plusz nem lehet mindenki agysebész, vagy jogász. Nem érthet mindenki mindenhez.

2020. jan. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!