Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy sok pasi...

Miért van az, hogy sok pasi leszólít az úton? Szerintetek mit csináljak, ha ilyen történik? Normális az ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor előfordul ilyen velem. Néha dudálnak, van amikor leszólítanak, hogy "szia cica". De olyan is előfordult már hogy puszit dobott a pasi. Most őszintén nem szégyenlik magukat? Nem értem már a férfiakat komolyan mondom.
2020. jan. 15. 13:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell egyből romboló jellegű kritikák sokaságával betámadni. Ha megkérdeznétek legalább, hogy kihívóan öltözködöm-e,akkor mutatnátok egy bizonyos fokú intelligenciát, de így? Ne legyetek már ennyire előítéletesek, és engedjétek már el a semmitmondó tévképzeteiteket. Unom már ezt a feneketlen degradálást, nem is értem honnan jön ennyi egyes emberekből. Ha nem tudsz normálisan kérdezni/ válaszolni akkor ne írj kommentet kérlek, mert csak rontod itt a levegőt.

De a lényeg, hogy egyáltalán nem öltözök kihívóan. Anyám, ha meglátna úgy kiverné a fogaimat is.

2020. jan. 15. 19:52
 12/13 anonim ***** válasza:
42%
Mert fiatal lehetsz, szépen nézel ki, és cukkolnak a hapsik.
2020. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
89%
Az hogy valaki kirívóan öltözködik az nem jelenti azt hogy bunkóan oda kiabálhatok neki akármit csak azért mert így öltözködik. Bunkóság és alpáriság.
2020. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!