Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú-lány barátságnál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú-lány barátságnál ebben az esetben mindig ez történik?

Figyelt kérdés
Csomó közös téma,meg eléggé bejönnek egymásnak. Így elég nagy az esély hogy összejönnek valamikor?

2017. szept. 27. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hogy az egyik szerelmes lesz a másikba, de fordítva nem. :(
2017. szept. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nos, idő után az egyik beleszeret a másikba, de ha a másik nem viszonozza, akkor az első előbb-útóbb feladja, és lehetséges hogy CSAK barátság lesz belőle, semmi több.
2017. szept. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát igazából ez a kérdés lényege, hogyha minden szempontból ideális pár lennének akkor mennyi esélye van hogy tényleg összejönnek.
2017. szept. 28. 05:52
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, ha bejönnek egymásnak és nincs senkijük, van egy csomó téma, akkor miért ne jönnének össze?
2017. szept. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy nincs senkijük
2017. szept. 28. 06:46
 6/16 anonim ***** válasza:
A fiú lány barátság az nem szerelem. Barátság lélekben . Egyesülést jelent egYséget. Nekem van egy barátnőm aki nem szerelemben létezik nálam hanem barátságban és az szászor jobb mint kapcsolatban. Attól eltekintve nem fogom bűnösnek tartani mert pasizik. A szerelem is más és a saját lélek társunk is más. EgYezer talán felnőttők és nem hisztek remélem buta médiában.
2017. szept. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Friendzone forever
2017. szept. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Miért lenne barátzóna ha bejön a csajnak? -,-
2017. szept. 28. 11:42
 9/16 anonim ***** válasza:

Kinek van kije? :D Neked van barátnőd? A csaj is lehet kavar valakivel? Miért nem írsz rá s beszélitek meg?

Az élet túl rövid. ;)


Mikor szeretnél vele összejönni, felőled is vannak érzelmek? vagy a lány részéről érzed h többet érezhet..?

2017. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én titokban szeretem, a lánynak van barátja (aki nem tud rólam) És általában teljesen baráti a kapcsoltunk, azon kivül hogy néha nem bírja ki és valami perverz dolgot kérdez tőlem, vagy valamit amiből azonnal leesik hogy bejövök neki...
2017. szept. 28. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!