Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha jól nézek ki, de alacsony...

Ha jól nézek ki, de alacsony vagyok, attól mèg lehetek mondjuk arcmodell? 19/f

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
12%

Lehetsz, bár nincs túl sok kimondottan arc modell

20/F

2020. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem létezik olyan, hogy arcmodell.
2020. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Az arcmodellnél nem számít a magasság. És #2 van olyan, hogy arc modell. Val olyan, hogy láb modell, stb. Ezeket a képeket álltalában a reklámokba szokták berakni, illetve gyógyászati és tisztálkodási termékekre kerülnek fel. Pl testápólók.
2020. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, olyan van, hogy làbmodell/kézmodell stb. Elmondom hogy működik. Meghirdetik, te jelentkezel, adnak valami kis pénzt, a kutya nem fogja tudni soha, hogy az te voltál. Egy modell (igazi modell) mögött ügynökség áll, komolyan építik a karrierét. ARC modellt soha senki nem

keres, ritkán van olyan, hogy valaki 150cm, zsíros, de az arca modellkedésre való :D hidd el tudom miről beszélek, nem a semmiből válaszoltam. Ha valakinek van kedve “modellkedés” néven néha dolgozgat i és tényleg van hozzá “valamilye” megteheti, de attól még nem lesz modell. Arcot pedig nem fognak csak úgy keresgélni test nélkül, főleg nem ismeretlen emberek között. Arra valók az ügynökségek, hogy közvetítsék a modelljeiket. Namármost, ha valakinek csak az arca van meg, mint állítólag a kérdezőnek, egy ügynökség sem fogja leszerződtetni. Ha nem szerződtetik le, nem kap meg egy munkát sem. Ergo nem lesz se “arcmodell” se semmilyen.

2020. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!