Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Modell szépségű az anyám,...

Modell szépségű az anyám, apám meg jóképű-magas. Hogyan lettem ronda és alacsony?

Figyelt kérdés

Anyámra nyomokban hasonlítok. Apám elhagyott minket, aztán még apasági vizsgálatom is volt mert nem akart gyerektartást fizetni. Az ő gyerekük vagyok, ez 100%. Anyámtól a mai napig minden férfi elájul, minden nő azt mondja nekem milyen szép anyukád van. Apám meg a nők kedvence a mai napig, legendák keringenek róla a városban, most is egy 24 éves egyetemista magas, szőke, gyönyörű csaja van. Hogy fordulhat elő, hogy ennyire távol estem a fától? Bátyám egy az egyben az apánk, magas-jóképű, vizilabdázott, állítása szerint több száz nővel volt együtt. De olyanokkal is akiket én max instán látok. El is hiszem mert még haza is csak úgy hurcolta a csajokat, én meg irigykedve hallgathattam a “műsort”.

Ehhez képest én 26 évesen egy nővel voltam, az is a legjobb barátom volt, aki részegen szánalomból feküdt le velem. Utólag meg is kellett esküdnöm hogy nem mondom el senkinek, persze aztán a barátságnak is véget vetett.

Van rajtam kívül ilyen, aki ennyire ronda lett és maga körül meg látja a szép embereket a családban? Hogy lehet ezt feldolgozni? Még a saját anyám is meg szokta mondani, ahogy ő fogalmaz “nem vagy egy george clooney, de sok jó tulajdonságod van”. Ezt ilyen szánakozva szokta mondani. Bátyám meg olyan idióta, hogy szánalomból “be akar fizetni” mindig, de azt elutasítom, nem jön be az ilyesmi.

Apám 192 cm, anyám 180 cm, bátyám 188 cm, én 170 cm. Koraszülött voltam, 7 hónaposan születtem meg. 14-18 éves korom között evési nehézségeim voltak, alig ettem amikor a legtöbb tápanyag kellett volna. Szerintem ez is lehet az oka.

Elég rossz érzés amikor állandóan örökbefogadottnak hisznek.


2020. jan. 1. 09:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Ugy hogy a gólya hozott és eltévedt
2020. jan. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
59%
úgy, hogy a postás alacsony volt
2020. jan. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Visszaütött valamelyik ősöd külseje, van ilyen.
2020. jan. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
"Koraszülött voltam, 7 hónaposan születtem, evési nehézségeim voltak." Ezért. Szívesen. BÚÉK!
2020. jan. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Ismertem két ilyen nővért: az idősebb 10/10, mindenki kedvence, a fiatalabb 2/10. Ritka de van ilyen, a genetika eléggé random.
2020. jan. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
A postás gondolom ronda 😂
2020. jan. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%
Az, hogy valaki koraszülött még nem jelent semmit! Ikreim is 7 hónapra születtek, mégis odavannak értük a korukbeli lányok.
2020. jan. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Nagyszülők?

Én pechemre az anyai nagymamámra hasonlítok kívül-belül. Nos, neki úgy sikerült férjhez mennie, hogy alapból a kutyának sem kellett volna, mert annyira gáz volt, de gazdag családból származott. Nagypapám meg úgy volt vele, hogy a vagyon kell, egyébként meg ezzel a szerencsétlen kis nyomorulttal nem lesz olyan nehéz együtt élni, mert sok vizet nem zavar. Sajnos mi már nem vagyunk gazdagok, így velem nincs miért összejönnie senkinek.

2020. jan. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%
Ma már megoldják a szülők, ha 3 évesen már átlag alatti a magassága a kisfiúnak elkezdik növekedési hormonnal tömni.
2020. jan. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
6%
Allitolag a nagyszuleinkre hasonlitunk. Ez rajtam es a fiamon is nagyon latszik.
2020. jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!