Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is fura vagy idegesítő...

Nektek is fura vagy idegesítő ezek közül valamelyik?

Figyelt kérdés

1. Nem értem, ha valaki selfiet csinál, miért magát nézi a képen, és miért nem a kamerába néz bele. És ezt a képet még ki is posztolja! Szerintem ez tök ciki.

2. Nem értem, hogy a lányok miért forgatják el folyton a fejüket a képeken. Tudom, az valami előnyös szög akar lenni. De én folyton azt látom, hogy milyen nevetséges, hogy ott lenne egy normál kép, és egyfolytában az egyik irányba lógatják az arcukat, mintha súlyosan be lenne állva a nyakuk.

3. Nem értem, hogy nagyobb mennyiségű szolizás mellett miért festik platinaszőkére a hajukat. Ez olyasmi,mint pirosat hordani lilával. Legalábbis nekem. A férfiaknak tetszik az, ha a bőrön látszik, hogy ugyan szép barna, de rohadtul nem magától, és nem a naptól ilyen? És hozzá egy olyan hajszín, ami totál csak a legfehérebb bőrűeknek van. Az ilyen fajta nő szépnek látja ezt? Mondjuk biztos, különben nem csinálná. És biztos valamelyik pasi is, különben nem csinálnák.

Na szóval. Mit gondoltok?


2020. jan. 16. 02:22
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

^^^^^^^^^^^^^

Ez történik, amikor valakinek egészen konkrétan nincs problémája az életben.

2020. jan. 16. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
#1-es, tuti vannak problemai, de ez egeto fontossagu.
2020. jan. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Keress olyan embereket, akiket értesz, akik szokásai nem idegesítenek fel, akik meg idegesítenek, azok követését állítsd le/töröld ismerőseid közül. Utcán is meg tudod választani tekinteted fókuszát és nem muszáj nézegetni azokat akik szerinted "szánalmasak" hogy idegeskedni tudj szerinted helytelen viselkedésükön.
2020. jan. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem olyan embereket követsz, akik pozitívan hatnak rád. Kövesd ki őket és keress megnyugtatóbb vagy “igazibb” embereket.
2020. jan. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sok embert idegesítenek ezek és sok ember többnek gondolja magát, mert ő nem csinálja. Engem teljesen hidegen hagy minden ilyen dolog. Amíg nem árt másoknak az ember, addig nem foglalkozom ezekkel. Valószínűleg neked is van valami hobbid, amit más teljesen feleslegesnek tart, de neked fontos. Ez ilyen, nem vagyunk egyformák. Ideje észrevenni és felnőni.
2020. jan. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is ciki, de ez csak az én véleményem, amit kérésre elmondok, egyébként megtartom magamnak, mert nem érzem magam feljogosítva arra, hogy nyíltan leszóljak másokat. Ha ők így jól elvannak, egészségükre.
2020. jan. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Van egy 4. pont is:

Nem értem,mikor valaki ennyire kényszeresen el van foglalva mások életével. Ez a fajta viselkedésed pl nem idegesít?

2020. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindegyik hasznos. Érdekes, hogy teljesen más jött le ebből az egészből,mint gondoltam. Abszolút tudok létezni ezekkel, amit leírtam. Egyszerűen érdekes megbeszélni!

Egyáltalán nem ilyen embereket követek, de nyilván nekem is vannak ilyen ismerőseim. És az is igaz, hogy "kérésre elmondom", de valójában erősen ítélkezem?

Nem azt akartam kihozni ebből, hogy én tökéletes vagyok, sőt. És bizony ennél sokkal nagyobb problémáim vannak.

Ez például hobbim. Leköt az emberek viselkedése, mimikája, reakciói. Igazán érdekel, ki mit gondol, hogyan viselkedik, mi bántja, mi foglalkoztatja. Erről van szó.


Lényegében néha azt érzem, hogy ott van egy nő, önmaga természetességében, szép, de akkor szétszolizza magát. Meg azt, hogy egy fotós művészi beállítása oké, de ezeken a képeken béna a póz. Tehát nem azt látom, hogy de jó kép, hanem de jó kép lenne, csak miért tartja hülyén a fejét.

2020. jan. 17. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de téged a kutya sem kérdezett éppen, mégis burkoltan leszólsz itt idegen embereket ország-világ előtt. Ne tartsd már ezt egyenlőnek azzal, hogy nekem urambocsá’ nem tetszik valami, de - veled ellentétben - nem állok neki erről kérdéseket kiírni meg nekiállni kielemezni mások képeit, hogy “de hülyén néz ki ez az XY, juj, hát nem is a kamerába néz, sőt még a nyaka is hülyén áll, atyaúristen, de gáz”. Ha tetszik, kap egy likeot, ha nem, akkor meg szépen továbbmegyek kb 2 mp alatt, elvégre minek foglalkozzak ezzel. Te talán fotószakértő vagy vagy HR-es, aki épp válogat a cv-k közt, és ilyen fotók akadnak a kezébe? Ha tévedek, bocs, de sztem egyik sem, csak nagyon ráérsz másokat kritizálni, mindenbe belemagyarázni valamit. Javaslom a tiltás/követés leállítása opciót, ha valakinek nem tetszenek a képei.
2020. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Abszolut nem szeretném a tiltá-követés funkciót használni. Talán rosszul fogalmaztam, hogy idegesít... inkább csak fura és gondolkozom. Tök szép lenne a kép, és akkor van rajta egy természetellenes póz. Nem értem. De mivel sok mindnkinél van, az is lehet, hogy az én véleményem a ritkább. Ebben az esetben nem számít, ha ez tényleg tetszik az embereknek.



Ha közületek valakit ezzel megsértettem, azt mondjuk ssjnálom. Nem ez volt a cél, hanem az együttgondolkodás.

2020. jan. 22. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!