Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell leszerelni egy...

Hogyan kell leszerelni egy ilyen idegesítő embert?

Figyelt kérdés

Nő az illető. Mindenkiről pletykál, gusztustalan, utálatos a stílusa. Az emberek magánéletében vájkál. Minden beszélgetésnél befurakodik, és magára vonja a figyelmet. Senki nem meri elküldeni, mert akkor neki áll feljebb. Vannak barátnői, akik mindig bevédik, amikor kiborul és nem tudja megvédeni magát. Mindenen megsértődik, de ő olyanokat mond másoknak, hogy csúnyák...stb.

Abból sem értett eddig, ha el lett küldve melegebb éghajlatra, mert megsértődik, hisztizik, bosszút áll valamilyen kicsinyes módon az embereken. Utána újra kezdi. Mit lehet egy ilyennel kezdeni? Mérgezi a légkört a jelenlétével, de mindenki csak jópofiskodik vele inkább, mert akkor csak simán egy nagyszájú bunkó, de sértődötten rosszabb.


2020. jan. 9. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak az egyik kolléganőmet ecsetelnéd. Tudod mi az ellenszerük? Ki kell röhögni. Az ilyenek akkor kapnak agybajt amikor nem veszik őket komolyan. De tényleg! Amikor hisztizik akkor kell jó nagyot kacagni rajta.
2020. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kéne az iskolákban tartani valami foglalkozást az embereknek, hogy kezeljék a többieket. Szörnyű, hogy mennyi hasonló kérdést látni és mennyi ember képtelen annyit kimondani határozottan, hogy: Kussoljál már és húzz innen, senki sem kérdezett.
2020. jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Konfrontáció nélkül nem fog menni.
2020. jan. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mintha a kolléganőmről írnál... én 2× egy önimádatról szóló cikket tettem az asztalára, harmadjára egy önismereti könyvet. Azóta önként egy másik részlegbe ment "elvonulni", mert érzi magán, hogy gondja van, de pont tegnap találkoztam vele, és semmit, azaz semmit sem változott.

Az ilyenek önimádó majmok, ignorálni kell, éreztetni vele, hogy te nem vagy vevő erre a stílusra.

2020. jan. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyetlen fegyver az ilyen nárcisztikus pitsák ellen az, ha levegőnek nézik. Nagyon nem szeretik, hisz a figyelem a táplálékuk.
2020. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azóta változott valamennyit a nő? Munkahelyről ismered?
2020. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!