Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt olvastam hogy minden 3....

Azt olvastam hogy minden 3. felnőtt ember plüssel alszik. Ez szerintetek miért van? Mert régen nem volt ennyi a nagyszüleim szerint és régen a katonaság kinevelte ezt a fiúkból. Amúgy énis plüssel alszom 19f

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 00:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

A nagyapámnak volt egy plüss mackója, amit mindenhova magával vitt. Megjegyzem századosi rangja volt és többek közt ő felelt az újoncok kiképzéséért is. Nem nevelt ki semmit a katonaság az emberekből, legalábbis semmi olyat, amit amúgy ne vesztettek volna el más miatt.

Nekem személy szerint biztonságot ad, például amikor utazom. Jól esik, hogy "valakit" magammal vihetek, és magával hozza az otthoni biztonságot.

18/L

2020. jan. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Én is plüssel alszom, mert amúgy nem nagyon érintkezek emberekkel és jó érzés alvásnál legalább a plüssömet ölelgetni. 21L
2020. jan. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 nemaRendőrség ***** válasza:
13%
Azért alszol plüssel, mert nincs párod akivel alhatnál
2020. jan. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
én sok párnával alszom. párom is van
2020. jan. 18. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Kevés nekik a csajuk, hiányzik nekik valami/valaki, a gyerekkoruk sérült, stb.
2020. jan. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Én a párommal alszom, mindkettőnknek van egy kis plüss állata.

24N+25F

2020. jan. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is plüssel alszok, nálam ez gyermekkori megszokásból maradt meg, és mivel ha anélkül alszok annyira összenyomom a mellkasom hogy elszorul a vérkerigésem XD, ha nincs plüss akkor szerzek egy párnát.
2020. jan. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ösztön dolog. Nekem egy pici plüssmacskám van. Puha és jól esik magamhoz ölelni. 😅
2020. jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én felnőttként ha valaminek nagyon örülök akkor egy-két napig az ágyban is nézegetem örülök neki. Majd sokszor vele alszok.


Tegnap megérkezett végre az új kocsikulcsom. Imádom már most. Persze hogy nálam maradt alvásra. Kb egy hónapja a korva készlet aminek nagyon örültem ugyan ez.


Ettől még eljárok dolgozni. Ha kell nehéz fizikait. Nem félek megvédeni magam, külzdősportoltam rengeteget.

Ha valaki szerint emiatt kevesebbet érek és katonaságba kéne mennem annak csak a fejét ütném mert azért már nem kár.

2020. jan. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kinevelte a katonaság,igen,verekedős,alkoholista férfiak nem alszanak plüssmacival,ez így igaz...

Valószínűsítem,hogy megoldatlan emberi kapcsolati problémák állnak a plüssmacizás mögött,elsősorban párkapcsolati.Aranyos,nincs elvárása,hát a szex nem a legjobb vele,de legalább át lehet ölelni.

2020. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!