Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki légyszíves árulja már...

Valaki légyszíves árulja már el, hogy ez miért van?

Figyelt kérdés
Aki szül egy gyereket, az miért hiszi azt, hogy neki VIP kártyája van és nekünk kötelességünk őt a sorban előre engedni, vagy átadni a helyünket a buszon, villamoson(pláne hogy mi dolgozunk 8-9 órákat), vagy nekünk miért kell eltűrni az étteremben hogy üvölt a kölyke, vagy rohangál össze vissza? Mégis kinek képzelik magukat? Az angol királynőnek? Vagy nekünk kuss a nevünk mert neki kölyke van? 24N
2020. jan. 18. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Forrásmegjelölés? Vagy csak a te elmédben létezik ez az elképzelés?


Ez a te saját szubjektív valóságod.

2020. jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Facen olvastam történeteket hogy a csaj felvolt háborodva hogy nem engedték előre a sorban. Meg dühös emberek írtak itt gyakorin
2020. jan. 18. 08:23
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogy nem tudnak normálisan enni étteremben mert megy a hiszti
2020. jan. 18. 08:23
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Ó, ha jól értem, egy facebook bejegyzésre alapozod ezt a kérdésedet?


No comment.

2020. jan. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Huzzal már innen máshova kötekedni. Sokszor olvastam ilyeneket sőt láttam is. Idióta
2020. jan. 18. 08:30
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
Én is láttam már ilyet itt gyakorin is, meg tényleg facebookon is. Még ők vannak felháborodva, pedig ők szülték! Teljességgel érthetetlen
2020. jan. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 nemaRendőrség ***** válasza:
59%
Majd ha gyermeked lesz kutyád helyett rájössz
2020. jan. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem tapasztaltam, hogy a kisgyerekes anyukák viselkedése irritálóbb lenne, mint oly sok embertársam viselkedése.

Nem lehet, hogy a szíved mélyén már te is anya szeretnél lenni, de valami miatt nem lehet?

2020. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyen emberek szentül meg vannak győződve arról, hogy az előttük élő nemzedékek egy személyben nekik építették a világot, a "családjukon" kívül élőket pedig azért hagyták életben a magasabb erők, hogy legyenek, akik folyamatosan kereshessék a kegyeit.
2020. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszi. Csak épp nyilván a kisgyerekes anyukák között is ugyanúgy vannak egoista bunkók, mint a gyerektelenek között.
2020. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!