Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek árulja a testét...

Szerintetek árulja a testét ez a lány, azért lett ilyen?

Figyelt kérdés
A faluban élt egy lány, osztálytársam is volt, csak hatodikat már nem itt kezdte, elköltöztek a családjával. Egy túlsúlyos tipikus szerencsétlen volt, nem is láttam amúgy azóta. Most a fb ismerősnek ajánlotta és ilyen szép lakásokban vannak a fotói meg estélyi ruhákban, csupa sminkben pózol, fenékig érő hajjal, műmellei vannak.. holott szegény családból származott, az én szüleim pedagógusok, apu igazgató, anyu vezető óvodapedagógus, szép házunk van és én egyetemre is jártam. Ők meg egy kis pici ronda házban éltek és a szülei nem gazdagok, az apja alkoholista volt de már meghalt az anyja meg gyárban dolgozott. A testét árulja szerintetek is?
2019. aug. 11. 22:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Nekem sokkal inkább gyanúsak a te szüleid. Egy pedagógus házaspár a büdös életben nem tud szép házat venni. Nem lennék meglepve, ha valamelyik felnőtt oldalon oktatnának.
2019. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De bunkó vagy, anyukám örökölte mamáéktól! De nem ez a kérdés. Az én szüleim normális emberek és a bátyám is egyetemet végzett ez a lány meg nem, szóval nem értem az egészet és gyanús nekem.
2019. aug. 11. 22:35
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerűen irigy vagy, erre akart az első is rávezetni.
2019. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, te vagy a bunkó. Azért mert nem végzett egyetemet nem lehet pénze?! Lehet elvégzett egy szakmát vagy érettségi után jó munkát kapott és spórolt a ruhákra és a cicikre is. Egyébkènt is mi közöd van hozzá?! Az ő élete, nem a tied. Foglalkozz a saját dolgoddal.
2019. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
5%

Amikor egy falusi lány elkerül legalább 50km-el arrébb a városba, akkor szokott ilyen óriási változás történni velük.

A többséget gyorsan megdugja a fél kisváros, hatalmasra ből az arcuk...stb.

Tipikus.

2019. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%

Tehát a te szüleid örökölhettek, de a lány nem? Nem nyerhettek a lottón? Nem tanulhatott és szerezhetett egy jól fizető munkát? Esetleg talált magának egy pasit aki gazdag és szereti? Csak úgy lehet valaki szegényből gazdag ha "árulja a testét"?

Szerintem ha te egy kicsit dolgoznál azon, hogy kevésbé legél rosszindulatú és irigy, neked is lehetne szép lakásod.

2019. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok irigy csak mire fel ez a felhajtás
2019. aug. 11. 22:47
 8/27 anonim ***** válasza:
5%
Lehet, és? Elég sok ember árulja még a testét. Elég gusztustalan, de ha nekik ez jó, ki nem sz.rja le.
2019. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Simán összespórolhatta. Nekem is volt egy kolléganőm. Műkörmös volt 20 éves korától. 24 évesen pedig üegcsináltatta a melleit, mert félre rakott rá. Te pedig irogy vagy.
2019. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a véleményünket kérted, leírom.


Azt gondolom, hogy rohadtul unalmas életed van, hogy másokkal vagy elfoglalva. Azért, mert neked csak születned volt nehéz, mert a szüleid diplomásak, adott egy egzisztenciális szint, továbbá örököltétek a házatokat, semmivel se vagy több. Mert az ilyen jellegű gondolkodás alacsonyít le téged ennyire.

Én a második diplomámat csinálom, mégse dörgölöm senkinek az orra alá. A családban az első ember vagyok, aki egyetemre jár, mégse vagyok felsőbbrendű és természetesen ez nem jelenti azt, hogy nekem sok a pénzem van. A diploma csak egy papír, ami szakmát ad és nem intelligenciát vagy empátiát.

Egyáltalán nincs semmi közöd ahhoz, hogy mások, hol, mit, miképp vagy miért csinálnak. Fókuszálj arra, hogy a te életed rendben legyen.

2019. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!