Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen baromságokért miért...

Ilyen baromságokért miért támadnak valakit sokan?

Figyelt kérdés

Más zenei stílus,

Más nyelvet akar tanulni,

Más dolgokat akar magának,


Ilyenkor miért támadnak olyan szinten, mint ha vérre menne?



#támadás #Magyar felfogás
2020. jan. 18. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt teszi szinte bármelyik vallás is. Aki más az nem jó, erre tanít. Aki másban hisz, mást gondol jónak az eredendően gonosz. Ezért
2020. jan. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Zsigeri primitívség okán.
2020. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik, minden csak fekete es feher. Ezek mas teren sem tul okosak.
2020. febr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

Sajnos sok a primitív ember és igaz az is, hogy ezek az emberek más dolgokkal is így vannak.

Azért rekednek meg ezek az életükben.


Apránként felemészti őket a saját kis világuk kudarca/kudarcai, a megrekedés.


Akik arra a szintre eljutnak ... méginkább rosszindulatúak s ujjal mutogatnak másokra.


Innen fakad sok gond, negatív dolgok az emberek zöméből.

Tisztelet a kivételnek, kik kihaló létszámban vannak.


Az egész probléma forrása pedig a hiányos önismeret, magukkal való igaz törődés, ami első sorban fejben dől el.


Persze erre IS van a szülő, hogy terelje a gyermeket, lelkileg is vigyázzon rá s az utódjának sajátos előnyeit, képességeit pozitív irányba vigye az élete során.

Legyen az tehetségtől kezdve lelki állapotig.



Mindig kilógtam a sorból, de nem is akartam a vulgáris társadalom része lenni soha.

Szerettem s szeretek a mai napig újat alkotni, megfigyelni a dolgokat, embereket s kutatni azokat.


Kinevettek s pletyiztek az emberek, csak mert kreatívabb s másabb voltam/vagyok.

Bármiben láttam fantáziát.

Pl csak egy áttetsző műanyag lap.

Megláttam és rengeteg ötletem lett, elvittem haza amennyit csak tudtam, hiszen kidobták volna a cégnél, ahol anno dolgoztam.


Kinevettek, "minek neked az a szemét"...


Rá pár héttel: 10ezer, 30ezer s haladtam felfele ...

Alkottam a műanyagból.


Avon megrendelésem fizettem a hónap végén.

Az egyik ott lévő pedig bele látott a tárcámba, majd ment is a pletyka.


A rosszindulatú, irigy emberek már olyan pletykákat terjesztettek, hogy kamilláztam.


"Nem tisztességes úton szerezte az biztos"

"Biztos kurvul, azért fáradt."


Ennyit az emberekről...


Kikeltem magamból, amikor elvonultam.

Lenyugodtam, majd ebédkor mindenki képébe elmondtam milyen vulgáris szinten vannak s ha nem tudnak valamit, kérdezzenek.


Sajnálom, hogy fiatal vagyok, jól tartom magam (-10évre saccolnak, akik nem ismernek. Csendes vagyok s mindig a magam dolgára fókuszáltam.

Se cigi, se kávé, se alkohol.

A mosolyom is fájt nekik.


"Sajnálom"? A francokat!

Inkább szánom azokat, akik olyan szintet értek el 30-60év alatt, mint ők.


Sokszor levegőnek nézem a felém irányuló rosszat, de nálam is vannak határok.


Zene? Mindegy mit hallgat az ember, nem attól lesz gerince.


Nyelvet tanulni? Miért ne? A tudás gyarapítása sose hátrány, sőt előny.


"Más dolgokat akar magának"

Pl nem akarsz megsavanyodni és szeretnél teljes életet élni a te világod szerint, miért ne?


Azok támadnak, kik ostobák vagy/és nem látják a lehetőséget a dolgokban / nem az ő világuk.


Ne félj önmagadtól és a saját világod kialakításától!

Sőt, adj bele mindent!


Sokan kinevettek, "mit álmodozol?", "Minek az neked?", "Abból nem lehet megélni"...stb.


Hát én ezt másképp tapasztalom a vállalkozói utamon 👌 s nagyobb mosolyt csal az arcomra az, mikor bele botlok olyan valakibe, aki a fent elhangzottak egyikét is kiejtette száján.


Fel a fejjel és hajrá! 😁



A vallás... Huhh vannak nagyon erőszakos emberek ott is.

Egykor egyik barátság elején minden rendben volt. Nem érdekelt milyen vallású az illető, szerettem vele lenni, ő is szolid, csendesebb típus s kreatív volt.


Viszont az idő teltével egyre többször hozta fel a vallását és egyre erőszakosabb volt a témában. Megmondtam neki, én nem a vallása miatt barátkozom vele, hanem önmagáért.


Nem fogta fel. Mindig finoman kitértem a vallás téma alól, hiszen nem vagyok én semminek hívője és megvan a magam erős érvelése is, de vele nem akartam bele kezdeni.


Sajnos amikor már hangnemet is váltott, nem tudtam nemet mondani a "kihívásra".

Sok vita témát nyertem ész érvekkel.


Ebben az esetben pedig a csendes leányzó kiborult és hogy én mit képzelek, majd annyit mondtam:

Nézz oda a sötét ablakra,ahol tükörképed láthatod s lásd magad milyen vagy egy vallás miatt... Ez nem az a barátnő, akit én ismerek... Ez egy tomboló állat, aki majdnem átmászik az asztalon vicsorogva, ugatva.


S ott hagytam.


Máig kapom a bocsánatkérő üzeneteket.

Viszont nálam csak 1 esély van.

A magam érdekében kizárom a felesleges stressz forrásokat s fókuszálok további céljaimra.


A vallás is "drog" a gyenge lelkű embereknek.

2020. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül ugyan úgy szóba állok s nem ítélkezem elsőre, de sokszor annyit mondtam magamnak "bánom, hogy esélyt adtam".


Ennek ellenére nyitott vagyok ismerkedésre, csak ne hozzanak fel olyan témát, amiben ellentétek vagyunk.

2020. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

#4:

Neked beragadt az enter gombod vagy mi?

2020. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Na ilyen Angliaban nem letezik. Igaz, nyaron nincs nyar, stb, de sajnos ez olyan magyar, annak az also fele mentalitas.
2020. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!