Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Borzalmasan utálom az embereke...

Borzalmasan utálom az embereket, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Eddig is megtörtént, hogy egyszerűen nem bírtam elviselni senkit, de most már hosszabb ideje tart. Egyszerűen irritálnak az emberek, legyen szó bárkiről. Legszívesebben elköltöznék valami lakatlan szigetre, ahol senki se keres. Akármit mondanak felforr tőle az agyvizem. Nem tudom megtalálni az okát, hogy mégis mitől érzek így, és már ez is kezd idegesíteni.

3 éve tart ez az állapot, egyszerűen némelyik embertől szinte hányni tudnék. Tisztelet a kivételnek.


22F



2020. jan. 18. 11:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
41%

#41%-os


Inkább tartsd meg a h..lyeségeidet magadnak, mert a véleménynyilvánításoddal csak magadat égeted.


A százalékodból is látszik, hogy mennyi értelem szorult beléd.

2020. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
73%
Régebben én is így voltam, néha még ma is vannak elvétve ilyen gondolataim, de ilyenkor mindig emlékeztetem magam, hogy ez nincs így. Bőven akadnak normális emberek is, max. őket kevésbé veszed észre, mert a kirívóan bunkó, hülye emberek feltűnőbbek és nagyobb benyomást tesznek a körülöttük lévőkre. De ettól még nem mindenkire igaz ez.
2020. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
22%
És nézzd meg hogyan próbálják elhallgatattni az igazságot. Hogy ne kelljen a témával foglalkozni. Inkább maradj csendben. Igaz.
2020. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
25%
Nőjj fel
2020. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

És ha lenne száz millió forintod, most az ágyad alatt, egy cetlivel. "Engem is utálsz?"


Mire költenéd az első milliót?


/Azt látod milyen jól megy nekik, és neked semmi se sikerül. Irigység, utálat.../

2020. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 progizo válasza:

Én is utálok mindenkit a világon, mert úgy érzem, jobbak, erősebbek, szebbek, okosabbak és elélnek előlem mindent, amit én is megkívánok.

Úgy érzem, mindig a többiekről, a másokról szól minden evilágon: másé lesz az a szép nő, másé lesz az a nagy vagyon, másé lesz az a jó autó, másnak sikerül ez is meg az is, mások egészségesek... és ez engem már roppantul zavar.

Ha módom lenne kiírtani egy gombnyomásra mindenkit, megtenném. És vagy csak én maradnék, vagy a klónjaimmal népesíteném be a világmindenséget, akik minden szempontból olyanok lennének, mint én. Vagy tkp. ők is én lennék.

De szép is lenne...

2020. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha kimész az utcára kabát nélkül, és megfázol, akkor ki a hibás a dologban? Te, kérdező? Ugyan, dehogy, a tél!
2020. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem tudsz mások szemébe nézni, valószínűleg az önbizalomhiánytól van/ vagy hogy szégyelled magad. Ha-a te szavaiddal élve- azt mondanád, amit kellene (mások közt), akkor lehet nőne az önbizalmad. Szerintem még mindig jobb, ha önmagad vagy, és valaki nem kedvel, minthogy csöndben forrongsz a kimondatlan lenézéstől.


Amúgy ezzel az önbizalomhiány résszel én is küzdök, és szerintem az egyetlen út, ha az ember elkezdi felvállalni magát.

2020. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!