Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik nem kaptak szinte semmi...

Akik nem kaptak szinte semmi szeretetet gyerekkorukban, csak a megvetést, kiközösítést, ti hogy vagytok képesek felnőttként adni másoknak?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nyugtat meg
2020. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt adom,amit másoktól kapok.
2020. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Úgy hogy nem várok érte semmit cserébe,azaz jót sem,sem rosszat. Nem engem minősít ahogyan viselkedik valaki a másikkal hanem csak is saját magát.
2020. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem akartam, hogy a gyerekeim átéljék azt a ridegséget, amiben nekem kellett élnem. Könyvekből tanultam a gyereknevelést és olyan apróságokra is figyelmeztetni kellett magamat egy ideig, hogy minél többször megpusziljam, megöleljem. Aztán belejöttem és szokásommá vált. Igazi "tyúkanyó" lett belőlem. Aki ismeri a szüleimet, azt hiszi, hogy engem elcseréltek vagy örökbe fogadtak...
2020. jan. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Sehogy egyre jobban nem érdekel senki. Ha haldokolna mellettem sem érdekelne. Csak egy ember, egy gonosz ember, aki úgyis ártana nekem ha megtehetné...
2020. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak annak adok aki nem köp szembe utána, mostanában amúgy is nehezen viselem az atrocitásokat az életemben.

Meg kellett tanulnom nem erőszakkal ráerőltetni a szeretetem másokra. Engem nem szerettek, tehát én akartam szeretni, csak nem tudtam hogyan..

Adnék de sajnos nincs kinek. Ez a másik, odáig a kapcsolatokban nem jutok el,hogy megosszam :/

2020. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nehezen.
2020. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagymamamtol katam szeretetet,csak a szuleimtol nem.
2020. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudok szeretetet adni, mert nem tudom, hogyan kell. Nem igazán tudom kezelni a társas helyzeteket.

Van egy macskám, őt imádom, de ő meg már vészesen öregszik (15 éves...), azért józan ésszel belátom, hogy ő sem tart már sokáig. Pedig nagyon intelligens, szeretnivaló állat.


F

2020. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!