Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnátok, ha egy...

Mit csinálnátok, ha egy csöves el akarna adni nektek egy telefont?

Figyelt kérdés
Szituáció: mutogatja hogy most találta, te pedig látod hogy sok megnyitatlan e-mail van rajta, nincs zárkód, de a sim kártyát kivette. 1500 Ft-ot kér érte.
2020. jan. 18. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
A "talált2 telefont megtartani/megvenni lopásnak számít!
2020. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én megvettem tőle és írtam a tulajdonosának.
2020. jan. 18. 15:28
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

hát akkor most már mindegy.

Ha visszaadod a tuajdonosának, akkor rendes vagy.

2020. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám, hogy köszönöm, nem kell és nem is érek rá. Aztán otthagynám.

Nem hallgatom meg, nem nézem meg, mit ajánl, és nem foglalkozok vele.

2020. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Fogok még találkozni ezzel a csövessel, megmondom majd neki, hogy visszaadtam annak akié volt és kamuzok egy olyat, hogy kaptam tőle 40 ezret csak mert becsületes vagyok. :D Majd tanul belőle. Vagy nem.
2020. jan. 18. 15:43
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem volna meg, de amit te csináltál (vagy fogsz), az sokkal jobb! (Csak hihető összeget mondj, hogy tényleg egye a fene:))
2020. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Csinálhattam volna hogy mondom nem érdekel, de mivel tudtam hogy vissza tudom adni, így meg se fordult a fejemben más.
2020. jan. 18. 15:55
 8/17 anonim ***** válasza:
30%
Nem értem, minek kell ezt pluszban az orra alá dörgölnöd. Max. majd jól elküld az anyádba érte, de tanulni biztos nem fog belőle.
2020. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azért, hogy legközelebb talán ő is becsületesen visszaadja. Ha nem mondom neki akkor lehet jövő héten hozza a következőt. Egyébként nem totál csöves, egy hónapja került az utcára aztán kicsit le van most csúszva, nem az az abszolút esélytelen forma. A fél oldala le van égve, felgyújtotta a házukat a szomszédjuk és mentette ki a mozgássérült barátnőjét, utána meg elrobbant a gázpalack a kezében amikor hozta ki.
2020. jan. 18. 16:29
 10/17 anonim ***** válasza:
19%

Én megvettem volna tőle, helybe gyári állapot, otthon újrahúzom szoftveresen aztán eladom szépen.


Le lehet pontozni bátran, legalább őszinte vélemény :D

2020. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!