Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Ti mit csinálnátok a helyemben? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki elég kényes, mindig mindent ő akar csinálni. Lesz egy előadásunk, ahol mindenki kb. fél oldalt olvas, de neki 3 oldala van. Az osztályfőnökünket nem érdekli, nem foglalkozik vele. Nem igazán tud jól fogalmazni, de mégis ő csinálja a dolgokat. Idézek a szövegből egy részletet, (amit pont én kaptam): "Reméljük, hogy a sok felelőtlen döntésünk miatt nem fáj a feje."

Nagyon irányítók, hisztis, lusta (még a cipőjét is nekem kell bekötni). Nem hagyhatom ott, mivel rajtam kívül ő az egyetlen lány az osztályban, muszáj barátkoznom vele. Ti mit csinálnátok vele?



2019. jún. 14. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem barátkoznék vele. Ott vannak a fiúk, más évfolyamtársak fiúk-lányok vegyesen, lenne kivel beszélned. Buta vagy ha hallgatod a hisztijét és hagyod, hogy kihasználjon.
2019. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Ha a barátodnak érzed, akkor meg kell mondanod neki, hogy mi a baj vele. A barátság nem csak a szép és jó dolgokról szól.

Ha nem érzed a barátodnak, akkor viszont nem kell elviselned tőle az irányítást, hisztizést stb., egyszerűen küldd el a fenébe, ha idegesít. Hátha rájön magától, mi a gond.

2019. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Csak azért barátkozni valakivel, mert nincs más lány a környezetedben? Az aztán az indok :D Én ebből nem kérnék, inkább ellennék egyedül vagy a srácokkal, mint egy ilyennel.. Becsüld magad többre, mielőtt teljesen lehúz.
2019. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a fiúk sem fogadnak be, ezért nem barátkozok velük. Van egy lány, de vele viszont az a probléma, hogy 3 évvel fiatalabb nálam és ő is el van foglalva saját osztálytársaival, így kevés időnk van együtt.
2019. jún. 14. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezzel a mondattal mi a bajod? Nem voltam rossz magyarból de érthetö szerintem, mit szeretne ezzel mondani. (Még szövegkörnyezet nélkül is.)

Miért baj az neked, ha sokmimdent elvállal? Nem egyformák az emberek, van, aki energikusabb, társaságibb, nyüzsgőbb, van, aki kevésbé. Nem lehet, hogy egy kicsit féltékeny vagy rá?

2019. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!